10,3 C
Rzeszów
piątek, 12 sierpnia, 2022
+

  Zatrzymani w Rzeszowie za posiadanie narkotyków

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  23-letnia kobieta oraz 19-letni mężczyzna zostali zatrzymani przez Funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Kobieta ukrywała substancje odurzające w samochodzie, a mężczyzna miał je przy sobie. Oboje usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  Podczas patrolowania rejonu Wielopola Skrzyńskiego około godziny 20, funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie zauważyli zaparkowanego volkswagena, w którym przebywały trzy osoby. Nerwowe zachowanie dwojga pasażerów wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że w pojeździe znajduje się worek foliowy z suszem roślinnym.

  Badanie wykazało, że była to marihuana. Do jej posiadania przyznała się 23-letnia właścicielka pojazdu. Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów. Mieszkanka Dębicy została zatrzymana i doprowadzona do ropczyckiej komendy, gdzie śledczy przedstawili jej zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. 16-latek, który przebywał w pojeździe, został przekazany opiekunowi.

  Tego dnia, nie była to ostatnia interwencja funkcjonariuszy dotycząca osób posiadających środki odurzające. Około godz. 21.30, na ul. Rynek w Ropczycach, policjanci zauważyli grupę osób, która na widok radiowozu zaczęła się rozchodzić. W trakcie legitymowania, przy jednym z mężczyzn, mundurowi ujawnili młynek do mielenia suszu roślinnego, a także woreczek strunowy z suszem. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy testy potwierdziły, że była to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone. 19-letni mieszkaniec gminy Ostrów został zatrzymany, a następnie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

  Za popełnienie tego przestępstwa grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -