17,9 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Spotkanie autorskie online

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 6 zaprasza dnia 11 lutego 2021 r. o godz. 18.00 na spotkanie online z Agnieszką Krawczyk – autorką bestsellerowych powieści obyczajowych i kryminałów.

  Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

  Agnieszka Krawczyk to absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, dziennikarka, redaktorka, autorka powieści obyczajowych i kryminalnych. Ma na swoim koncie 22 książki, do najpopularniejszych należą serie „Magiczne miejsce” oraz „Czary codzienności” , a także kryminały retro „Dziewczyna z aniołem”, „Ciało” czy „Noc zimowego przesilenia”. Prywatnie pisarka dużo czyta, kolekcjonuje stare ilustrowane książki dla dzieci oraz powieści o piratach. Uwielbia koty, dobrą kawę oraz swój rodzinny Kraków, który nierzadko pojawia się na kartach jej powieści.

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. Obowiązuje rejestracja na stronie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/spotkanie-z-agnieszka-krawczyk/register

  30 minut przed spotkaniem zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania wydarzenia – do wyczerpania limitu uczestników.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -