24,2 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Kolejny koncert w ramach cyklu Estrada Studio Live

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek, 5 stycznia o godzinie 20.00 odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu Estrada Studio Live, który będzie bezpłatnie transmitowany na żywo na profilach Estrady Rzeszowskiej.

  Na scenie w Estrada Studio stanie tym razem Gypsy and the Acid Queen. To pseudonim artystyczny Kuby Jaworskiego songwritera z Krakowa, który na swoim koncie ma już bardzo dobrze przyjętą płytę zatytułowaną „Gypsy and the Acid Queen”, dzięki której zwyciężył FAMY 2016. Mężczyzna został również wyróżniony tytułem nadziei roku portalu So!music. Jego najnowsze wydawnictwo z 2019 roku nosi nazwę „Dni miłości/Noce cudów”. Aktualnie Gypsy kończy pracę nad nowym albumem zatytułowanym ULTRAFIOLET, we współpracy z duetem producenckim AZYMUT.

  W samym 2019 roku na platformie Spotify piosenki Gypsy and the Acid Queen zostały odtworzone ponad 400 000 razy, a single „W Taką Noc Jak Ta” i „Kiedy Szumią Wierzby” trafiły na największe polskie playlisty.

  Koncerty Gypsiego to podróż przez gatunki – od songwriterskich ballad, elektronicznych czy wręcz tanecznych brzmień, po gitarowe riffy. 

  – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

  Transmisja koncertu odbędzie się na fanpage’u kanale YouTube.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -