środa, 7 czerwca, 2023
+

  Aukcje Teatru Maska na rzecz WOŚP

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 31 stycznia 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zbiórki pieniędzy na zakup sprzętu medycznego przyłączył się Teatr Maska, który stworzył 7 wspaniałych aukcji na Allegro.

  W tym roku można wylicytować bajki na telefon od aktorów teatru. W ten sposób można usłyszeć ulubionego aktora/aktorkę bez wychodzenia z domu, ponieważ zadzwoni o umówionej porze i opowie bajkę.

  źródło: materiały nadesłane

  Do wylicytowania jest również obraz „Boisko” autorstwa Marty Ożóg, kierowniczki Pracowni plastycznej Teatru Maska w Rzeszowie, pochodzący z jej prywatnej kolekcji.

  źródło: materiały nadesłane

  Kolejnym ciekawym fantem, który można zdobyć jest książka „Czary na Białym” autorstwa Magdaleny Mrozińskiej wraz z dedykacją od autorki.

  źródło: materiały nadesłane

  Ostatnie aukcję dotyczą pakietów akcesoriów z grafikami teatralnymi. Dwa wystawione na aukcję pakiety zawierają kalendarz i kubek, na których znajdują się grafiki ze spektakli „Alicja w Krainie Czarów” i „Hachiko”.

  źródło: materiały nadesłane

  Licytacje zostały wystawione przez Sztab Nr 3984 przy MDK Rzeszów i można je znaleźć pod linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/ekord1?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-0717

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com