26,5 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Nowe spektakle online Teatru Maska

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ze względu na bardzo duże zainteresowanie spektaklami online, Teatr Maska prezentuje 3 nowe spektakle, które zostały przygotowane specjalnie pod internetowe transmisje.

  W repertuarze:
  31.01.2021 – „Hachiko”
  7.02.2021 – „Alicja w Krainie Czarów”
  14.02.2021 – „O mniejszych braciszkach św. Franciszka”

  Hachiko” reż. Ewa Piotrowska
  Historia niezwykłej przyjaźni, o której jest spektakl wydarzyła się naprawdę, prawie sto lat temu w Japonii. Jej głównym bohaterem jest pies o imieniu Hachiko. Spektakl opowiada o wzajemnych relacjach, emocjach i tworzeniu się więzi pomiędzy psem i jego panem, skierowany jest dla dzieci od 7 roku życia.

  źródło: materiały nadesłane

  Alicja w Krainie Czarów” reż. Gabriel Gietzky
  Premiera spektaklu odbyła się podczas festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury 2020. Ostatnia premiera Teatru Maska, którą na żywo mogli zobaczyć tylko nieliczni. Zapraszamy w podróż przez świat niczym nieograniczonej wyobraźni, w którym przewodnikiem będzie Alicja – bohaterka wymyślonej przez Lewisa Carrolla historii, od lat inspirującej artystów na całym świecie i odczytywanej wciąż na nowo. Spektakl dla Widzów od 10 roku życia.

  źródło: materiały nadesłane

  O mniejszych braciszkach św. Franciszka” reż. Jacek Popławski
  Spektakl przygotowany z myślą o najmłodszych widzach. Twórcy przyglądają się zachwytowi, z jakim św. Franciszek odbierał świat, i jego wdzięczności za każde, najmniejsze nawet stworzenie. Podkreślają, że wiara, radość życia, chęć niesienia pomocy i dzielenia się swoim szczęściem, to cechy które warto rozwijać. Skierowany dla dzieci od 4 roku życia.

  źródło: materiały nadesłane

  Spektakle są dostępne w niedzielę o godz. 16.30, a koszt dostępu wynosi 10 zł. Po dokonaniu płatności widzowie otrzymują kod, który jest dostępny 48 h od premiery. Każdy seans dostępny jest z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących.

  Repertuar dostępny jest na stronie: http://www.teatrmaska.pl/repertuar/kalendarz-spektakl/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -