1,3 C
Rzeszów
wtorek, 2 marca, 2021

Amelia Borkowska z Rzeszowa zakwalifikowana do dalszego etapu The Voice Kids

Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę...
+

  Centrum Szkoleniowe CrossFit dołącza do akcji #OtwieraMY

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną Rzeszowianie przez długi czas nie mogli skorzystać z siłowni czy usług centrów sportowych. W ramach akcji #OtwieraMY dziś odbędzie się otwarcie Centrum Szkoleniowego CrossFit Rzeszów.

  Właściciele obiektu podjęli decyzję o otwarciu nowego sportowego Centrum Szkoleniowego CrossFit Rzeszów. W ramach inicjatywy odbędą się warsztaty/szkolenia dydaktyczno-praktyczne skupiające się na ogólnie pojętym temacie: „CrossFit jako metoda budowania siły, sprawności oraz wytrzymałości”.

  Szkolenie będzie się składało z 11 miesięcznych modułów i będzie zakończone certyfikatem wydanym przez CrossFit Rzeszów. W zależności od częstotliwości uczestnictwa w poszczególnym zajęciach warsztatów kursanci na koniec szkolenia będą otrzymywać dwa rodzaje certyfikatu: Złoty – dla więcej niż 8 godzin zaliczonych w jednym module (1 miesiąc), Srebrny – dla 8 godzin bądź mniej zaliczonych w jednym module (1 miesiąc). Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej crossfit.rzeszow.pl.

  Warsztaty to okazja do pozyskania solidnej wiedzy, ale również przećwiczenia praktycznych umiejętności z takich dziedzin jak gimnastyka czy podnoszenie ciężarów pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej. Zapisujcie się na listy szkoleniowe w poszczególnych dniach tygodnia. Grafik zajęć – „warsztatów dydaktycznych” również znajduje się na stronie internetowej.

  W celu uzupełnienia wszelkich formalności uczestnicy szkolenia proszeni są o przybycie kilka minut przed rozpoczęciem warsztatów. Są proszeni również o spełnianie zaleceń reżimu sanitarnego:

  • 1 os. / 10m2 – Odstęp między pracownikami oraz ćwiczącymi —> 1,5 m.
  • Dezynfekcja rąk przed wejściem do klubu oraz po wyjściu z klubu.
  • Dezynfekcja sprzętu przez klubowiczów po każdym użyciu
  • Dezynfekcja Sali szkoleniowo-treningowej po każdych zajęciach
  • Wyłączenie co drugiego pionu szafek w szatni celem uniknięcia zagęszczenia ruchu
  • Obowiązkowe maseczki/przyłbice wśród pracowników oraz klientów [w przypadku klientów – wyjątkiem będzie uczestnictwo w zajęciach]
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -