1,3 C
Rzeszów
wtorek, 2 marca, 2021

Amelia Borkowska z Rzeszowa zakwalifikowana do dalszego etapu The Voice Kids

Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę...
+

  Funkcjonariusze jarosławskiej komendy ustalili sprawczynię oszustw internetowych.

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  22-letnia mieszkanka gminy Pruchnik, oszukała łącznie 36 osób z terenu całej Polski na kwotę blisko 7 tys. zł. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, w trakcie prowadzonego dochodzenia, wytypowali sprawczynię oszustw internetowych. Okazała się nią 22-letnia mieszkanka gminy Pruchnik. Jak ustalili śledczy, kobieta w kwietniu ubiegłego roku, za pośrednictwem jednego z portali internetowych, oferowała do sprzedaży trampoliny ogrodowe i bujaczki dziecięce.

  Na ten cel pobierała pieniądze od osób zainteresowanych kupnem tych przedmiotów. Następnie po wpływie środków na konto, nie wysyłała im zamówionych towarów. Do tego celu wykorzystywała rachunki bankowe prowadzone przez kilka banków. Swoim przestępczym procederem spowodowała starty, które pokrzywdzeni oszacowali na łączna kwotę blisko 7 tys. zł.

  Kobieta usłyszała 36 zarzutów w tej sprawie. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego przestępstwo to jest zagrożone karą do 8 lat pozbawienia wolności.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -