sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Policjanci pomogli wychłodzonemu mężczyźnie w Jeżowem

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W sklepie w Jeżowym niżańscy policjanci odnaleźli nietrzeźwego mężczyznę. Ze względu na niską temperaturę był narażony na wychłodzenie, dlatego funkcjonariusze zajęli się nim i oddali go pod opiekę rodzinie mężczyzny. Policjanci apelują, aby zgłaszać policji wszelkie zaobserwowane sytuacje, gdy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu.

  Gdy temperatury spadają poniżej zera niżańscy policjanci podczas patroli sprawdzają sytuację bytową osób samotnych, schorowanych i bezdomnych. Mundurowi reagują też na wszystkie zgłoszenia dotyczące osób wymagających pomocy. W piątek po południu, policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w Jeżowem mężczyzna znajduje się w okolicznościach zagrażających jego życiu. Ze względu na minusowe temperatury osoba potrzebowała natychmiastowej pomocy. Było to kolejne zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca, dzięki któremu policja mogła szybko zareagować i pomóc. 

  Na miejscu funkcjonariusze zastali leżącego na chodniku mieszkańca Jeżowego. Mężczyzna był nietrzeźwy. Policjanci zaopiekowali się nim i przekazali rodzinie.

  Dzięki sygnałom od mieszkańców, pomoc przyszła na czas. Przypominamy, że wystarczy jeden telefon na numer alarmowy 112, aby policjanci pomogli uchronić zdrowie, bądź życie osób chorych, nieporadnych lub tych, które nie są w stanie samodzielnie i bezpiecznie dotrzeć do domu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com