1,1 C
Rzeszów
wtorek, 2 marca, 2021

Amelia Borkowska z Rzeszowa zakwalifikowana do dalszego etapu The Voice Kids

Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę...
+

  Znamy program 29. finału WOŚP online w Rzeszowie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza do uczestnictwa w 29. finale WOŚP, który odbędzie się 31 stycznia. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną finał WOŚP będzie miał formę online.

  Fundacja WOŚP poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że finał odbędzie się on w niedzielę 31 stycznia. Grać będą wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie. Nie może zabraknąć tam również Rzeszowa, a centrum tej akcji mieści się w Młodzieżowym Domu Kultury.

  źródło: fanpage Estrady Rzeszowskiej na Facebooku

  W programie przewidziane są ciekawe aktywności sportowe takie jak zumba, pilates czy hiit (forma strategii treningu fizycznego polegająca na przeplataniu krótkich okresów bardzo intensywnego wysiłku krótkimi okresami umiarkowanego wysiłku), więc uczestnicy będą mogli zadbać o zdrowie w swoim domowym zaciszu. Będą również treningi przeznaczone do spalania kalorii oraz wzmacniania kręgosłupa, zatem każdy może znaleźć coś dla siebie.

  Podczas finału będzie można wziąć również udział w licytacjach różnych przedmiotów, z których dochód zostanie przekazany na WOŚP.

  Wielbiciele muzyki będą mieć możliwość wzięcia udziału w wielu koncertach online. Wystąpią również zespoły prezentujące różnorodne gatunki muzyczne:

  • Amelia Borkowska i Tomasz Nowak z Rzeszowskiego Domu Kultury,
  • Singing Souls z Rzeszowskiego Domu Kultury,
  • pop-rockowy zespół The 79,
  • zespół Rosemerry wykonujący rockowo-bluesowe brzmienia,
  • Aga Walczak – raperka i wokalistka pochodząca z Łowiec,
  • zespół Pusta Przestrzeń, wykonujący alternatywny rock.

  Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00, a ostatni koncert przewidziany jest na 19:30. Będzie transmitowane na Facebooku Rzeszowskiego Domu Kultury, Estrady Rzeszowskiej i Młodzieżowego Domu Kultury.

  Zapraszamy do udziału!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -