niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Resovia odwiedziła młodych sportowców na obozie ,,Elite Camp”

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podczas ferii zimowych młodzi fani piłki nożnej mogą spędzić czas na obozie treningowym, gdzie korzystają z wielu atrakcji. Niespodzianką dla dzieci było również spotkanie z piłkarzami Apklan Resovii.

  Od 11 stycznia w Szkole Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie odbywa się obóz sportowy realizowanym wg programu „Elite Camp”.

  fot. strona Resovia Rzeszów na Facebooku

  Projekt jest alternatywą spędzania młodego czasu dla młodych adeptów piłki nożnej podczas trwających ferii zimowych. Dzieci uczestniczą w zajęciach sportowych, teoretycznych oraz spędzają czas korzystając z atrakcji przygotowanych przez naszych sponsorów jak m.in. gokarty na torze Icfkarting Rzeszów czy parku trampolin partnera Resovii Rzeszów – FlyPark Rzeszów.

  fot. strona Resovia Rzeszów na Facebooku

  Podczas drugiego dnia na obozie pojawili się piłkarze pierwszoligowej Apklan Resovii – Marceli Zapytowski, Szymon Feret oraz Radosław Adamski, którzy sprawili niespodziankę 40-osobowej grupie uczestniczącej w obozie przychodząc z pucharem za awans do Fortuna 1. Ligi, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia, rozdając autografy oraz odpowiadając na liczne pytania.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com