20 C
Rzeszów
czwartek, 5 sierpnia, 2021
+

  Zimowe ferie w trybie zdalnym

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Galeria VIVO Krosno wraz z Karpacką Uczelnią Państwową, GOPR Bieszczady i Fundacja SOS na ratunek przygotowały dla dzieci niezwykle ciekawe warsztaty online w dniach 11-15 stycznia.

  Zajęcia będą podzielone na trzy bloki tematyczne:

  Blok I – zajęcia dla wszystkich prowadzone na profilu Facebook VIVO! Krosno w godzinach 9.00. – 10.00. – w tym czasie ratownicy GOPR zaprezentują m.in. sprzęt ratowniczy wykorzystywany na akcjach ratunkowych, nauczą dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy, opowiedzą o niezwykłych psach-ratownikach oraz pokażą jak wygląda od środka śmigłowiec ratowniczy wykorzystywany do akcji ratunkowych.

  Blok II – dla dzieci 8 – 12 lat w godzinach 10.15 – 11.15 – za pomocą platformy ZOOM wykładowcy Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, będą prowadzić kreatywne zajęcia naukowe. Uczestnicy wykładów dowiedzą się na czym polega programowanie i projektowanie 3D, usłyszą wiele interesujących ciekawostek o napędach elektrycznych stosowanych w pojazdach oraz poznają przydatne strony i aplikacje turystyczne.

  Blok III – zajęcia dla dzieci 5 – 10 lat w godzinach 11.30-12.30 – na profilu Facebook realizowana będzie transmisja na żywo z pasjonujących warsztatów tanecznych, plastycznych oraz gastronomicznych.

  Dla uczestników zajęć przewidziane są liczne upominki. Szczegółowe informacje i harmonogram zajęć dostępne są na stronie internetowej www.vivio-krosno.pl oraz kpu.krosno.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -