4,9 C
Rzeszów
czwartek, 25 lutego, 2021

Muzeum Okręgowe zaprasza na warsztaty ,,W zakonnej aptece”

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zaprasza do udziału w kolejnym ciekawym spotkaniu w ramach cyklu Niedziele w Muzeum. Tym razem uczestnicy przeniosą się do zakonnej...
+

  Wirtualny Orszak Trzech Króli

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  6 stycznia w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Głogowie Małopolskim po Mszy Świętej o godzinie 11 odbędzie się pokłon Trzech Króli. Inicjatywa ta ma podtrzymać tradycję, którą był organizowany co roku Orszak Trzech Króli.

  Ze względu na obostrzenia związane z panującą pandemią w wielu miastach nie odbędzie się w tym roku tradycyjny Orszak Trzech Króli. Parafia w Głogowie Małopolskim zorganizowała więc wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli na wspólne przeżywania tego wydarzenia za pomocą kanałów społecznościowych.

  W Sanktuarium po Mszy Świętej odprawionej o godzinie 11 będzie miał miejsce pokłon Trzech Króli oraz wspólne kolędowanie. Transmisje z wydarzenia dostępne będą na profilu Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Głogowie Małopolskim i stronie internetowej: http://sanktuariumglogowmlp.pl/?page_id=4333

  Dodatkowo użytkownicy Facebooka mogą wziąć udziału w wydarzeniu online jakim jest Wirtualny Orszak Trzech Króli, gdzie można dodać wspomnieniowe zdjęcia z orszaku z poprzednich lat.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -