7,4 C
Rzeszów
piątek, 22 stycznia, 2021

Wojewódzki Dom Kultury zaprasza na wystawę inspirowaną zimowym pejzażem

W związku z zimową pogodą za oknem Wojewódzki Dom Kultury zaprasza do odwiedzenia nowej wystawy inspirowanej zimowym pejzażem, której autorem jest Piotr Gieroń. Od...
+

  Zarząd Apklan Resovii pożegnał trenerów i obrońcę

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wraz z nowym rokiem w Apklan Resovii zaszły pierwsze ruchy kadrowe. Jak Resovia Apklan poinformowała na swoim Faceboooku oraz stronie interentowej: zostały rozwiązane umowy z trenerami oraz obrońcą. Zarząd drużyny pożegnał ich bardzo serdecznie.

  Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia poinformował, że z dniem 31.12.2020 rozwiązaniu uległy kontrakty z II trenerem Apklan Resovii Mateuszem Ostrowskim oraz trenerem bramkarzy Tomaszem Kowalikiem. Równocześnie rozwiązaniu za porozumieniem stron uległa umowa z obrońcą Resovii Mateuszem Kantorem.

  Zarząd podziękował członkom sztabu szkoleniowego, oraz „Kantiemu” za wkład pracy i zaangażowanie włożone w rozwój i osiągnięcia Klubu. Tym samym wyraził życzenia wielu sukcesów w dalszej praktyce zawodowej oraz owocnej działalności w nowych klubach.

  Przypominamy, że w 2020 roku po 26 latach Apklan Resovia awansowała na zaplecze Ekstraklasy. Już niebawem zawodnicy wznowią treningi i rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej, której start zaplanowano na ostatni weekend lutego. Wierzą, że zmiany jakie zachodzą w klubie przyczynią się do profesjonalizacji, jaką powinien charakteryzować się klub na tym poziomie rozgrywkowym i tym samym drużynie uda się utrzymać pozycję w tabeli.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -