4,9 C
Rzeszów
czwartek, 25 lutego, 2021

Muzeum Okręgowe zaprasza na warsztaty ,,W zakonnej aptece”

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zaprasza do udziału w kolejnym ciekawym spotkaniu w ramach cyklu Niedziele w Muzeum. Tym razem uczestnicy przeniosą się do zakonnej...
+

  Noc Biologów – UR zaprasza na ciekawe wydarzenie online

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Uniwersytet Rzeszowski zaprasza do udziału w V edycji Nocy Biologów. Wydarzenie jest skierowane do uczniów (starszych klas) szkół podstawowych oraz szkół średnich, ale każdy pasjonat biologii może znaleźć coś dla siebie. Wydarzenie będzie odbywać się w formie zdalnej.

  Piąta edycja Nocy Biologów w Rzeszowie odbędzie się już 8 stycznia 2020 r. (piątek) w godz. 12:00-18:00. Na wydarzenie zapraszają pracownicy i studenci Instytutu Biologii i Biotechnologii, pracownicy Instytutu Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska  oraz Instytutu Technologii Żywności i Żywienia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ze względów pandemicznych tegoroczne wydarzenie odbędzie się w całości w formule zdalnej.

  Podczas wydarzenia będzie okazja do spotkania się z naukowcami zarówno na wykładach jak i w laboratoriach, by odkrywać tajniki życia, dyskutować na temat aktualnych problemów, czy po prostu zafascynować się pasjonującą dziedziną nauki jaką jest BIOLOGIA. 

  źródło: strona internetowa wydarzenia

  Wydarzenie jest głównie skierowane do uczniów (starszych klas) szkół podstawowych oraz szkół średnich, ale organizatorzy zapewniają, że każdy pasjonat biologii z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie.

  W ramach tegorocznej akcji planowane są następujące formy zajęć:

  • Wykłady za pośrednictwem platformy ZOOM. 

  Aby wziąć udział w wykładach należy wykorzystać link oraz podane przy każdym temacie dane identyfikacyjne spotkania (ID) oraz hasło. Na wykłady nie obowiązuje rezerwacja nie mniej jednak jednocześnie może dołączyć nie więcej niż 500 osób.

  • Warsztaty za pomocą platformy MS Teams. 

  Aby wziąć udział w zajęciach należy zarezerwować określone warsztaty i oczekiwać na link do spotkania z możliwością dołączenia, który będzie przesłany między 5 a 7 stycznia. Kluczowe dla prawidłowości procesu  jest wpisanie poprawnego adresu e-mail, ponieważ to on umożliwia dołączenie osób z zewnątrz do zespołu i będzie podstawą do otrzymania linku do zajęć. W przypadku uczestników grupowych np. rodziny wystarczy zarejestrowanie z jednego adresu email. W trakcie zajęć będzie możliwość zadawania pytań i dyskusji z prowadzącymi.

  • Pokazy 

  Udostępniane za pośrednictwem bezpośredniego streamingu na stronę Facebooka Instytutu Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego link) lub jako wcześniej nagrane materiały.

  • Quizy interaktywne 

  Możliwość samodzielnego rozwiązywania przygotowanych quizów, do których odpowiednie linki zostaną udostępnione na stronie internetowej Nocy Biologów i Uniwersytetu Rzeszowskiego.

  Rejestracja i uczestnictwo w wydarzeniu jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgody na ujawnienie swojego wizerunku oraz innych danych (jak imię i nazwisko, nazwa) które będą widoczne dla pozostałych uczestników wydarzenia. 

  Zajęcia objęte są wszystkimi prawami autorskimi, zatem nagrywanie i rozpowszechnianie osobom trzecim jest zabronione.

  Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -