6,1 C
Rzeszów
środa, 24 lutego, 2021

Muzeum Okręgowe zaprasza na warsztaty ,,W zakonnej aptece”

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zaprasza do udziału w kolejnym ciekawym spotkaniu w ramach cyklu Niedziele w Muzeum. Tym razem uczestnicy przeniosą się do zakonnej...
+

  Nowa siedziba Starostwa Powiatowego w Rzeszowie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Starostwo powiatowe w Rzeszowie ogłosiło zmianę swojej siedziby. Będzie ona ulokowana na ulicy Miłocińskiej w budynku wykupionym od Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej.

  Budynek zostanie wyremontowany, aby został dostosowany do potrzeb starostwa. Z pewnością zmiana siedziby wpłynie na usprawnienie pracy urzędu oraz polepszenie warunków zarówno klientów, jak i pracowników. Przebudowa obiektu łącznie wyniesie około 1,5 mln złotych.

  – Budynek już jest naszą własnością, a został zakupiony z przeznaczeniem na funkcjonowanie różnych jednostek urzędu, które obecnie działają w dużym rozproszeniu

  – mówił starosta Józef Jodłowski dla portalu rzeszowwyborcza.pl.

  Budynek będzie stanowił dopełnienie do przyległego obiektu po znajdującym się tam wcześniej internacie, który jest już w posiadaniu starostwa. Obecnie siedziba starostwa powiatowego w Rzeszowie znajduje się na jednym z pięter Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Grunwaldzkiej.

  Warto wspomnieć, że dodatkowe korzyści ze zmiany korzyści mogą być ze względu na sąsiedztwo z Parkiem Naukowo-Technologicznym Rzeszów-Dworzysko, dla którego powiat stanowi podmiot organizacyjny.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -