28,9 C
Rzeszów
sobota, 25 czerwca, 2022
+

  Filharmonia Podkarpacka zaprasza na koncert sylwestrowy

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Filharmonia Podkarpacka zaprasza dzisiaj na koncert sylwestrowo – noworoczny. To doskonała okazja, aby przywitać nowy rok przy dźwiękach muzyki klasycznej. Koncert będzie można obejrzeć na żywo na TVP3 Rzeszów.

  Wydarzenie może być zorganizowane dzięki firmie PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, która jest mecenasem filharmonii w dziewięciu miastach Polski, w których prowadzi swoją działalność. Serdecznie zaprasza do pożegnania starego roku i powitania nowego podczas słuchania muzyki klasycznej. 

  Coroczne koncerty sylwestrowo – noworoczne organizowane przez filharmonię to już niemal tradycja. Mimo tego, że tegoroczny wieczór sylwestrowy ze względu na sytuację pandemiczną jest tak odmienny od innych, również można spędzić go przy dźwiękach muzyki w wykonaniu orkiestr filharmonii, nad którymi mecenat obejmuje PGE Energia Ciepła. Wszystkie koncerty odbędą się online.

  źródło: materiały Filharmonii Podkarpackiej

  Transmisja z koncertu na żywo będzie możliwa do obejrzenia na kanale TVP3 Rzeszów o godz. 19:05. Widowisko nosi tytuł „Zakochani w operetce” i odbędzie się z udziałem artystów „Opera Light”.

  W koncercie wystąpią:

  • KATARZYNA LASKOWSKA – sopran
  • BOGUMIŁA DZIEL – WAWROWSKA – sopran
  • PIOTR RAFAŁKO – tenor
  • ADAM SOBIERAJSKI – tenor
  • ŁUKASZ LECH – reżyseria / narracja
  • ORKIESTRA SYMFONICZNA FILHARMONII PODKARPACKIEJ pod dyrekcją RUBENA SILVY

  Zapraszamy do udziału!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -