7 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 września, 2021
spot_img
+

  IV turniej piłki halowej o puchar Super Ligi Rzeszów – trwają zapisy

  Polecamy

  - Reklama -
  archiwum Extraliga Rzeszów , fot. Jacek Przybyła

  Trwają zapisy do IV turnieju piłki halowej o puchar Super Liga Rzeszów (poprzednio Extraliga Rzeszów – piłkarska liga szóstek ) , który odbędzie się 23 stycznia 2021 roku w hali sportowej w Tyczynie . Termin zgłoszenia drużyn mija 3 stycznia 2021 r , a można to uczynić telefonicznie 503 954 173 lub e-mail : dan.mos@interia.pl

  Impreza w hali sportowej gimnazjum w Tyczynie odbędzie się w sobotę 23 stycznia 2021 r , od godzinny 9.00 a organizatorzy w początkowej fazie postanowili rozegrać turniej na 16 zespołów . Ponieważ dostępna pula została bardzo szybko wyczerpana postanowiono że zagra jednak 20 drużyn , tak więc zapraszamy do szybkiego skorzystania z zaproszenia i wzięcia udziału w turnieju piłkarskim w kategorii open. Wpisowe od drużyny wynosi 300 zł , a organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcyjnych nagród : główna to bilet na Mistrzostwa Polski Zdobywców Pucharu Polski piłkarskich szóstek – Warszawa ( lato 2021 r ) , każda drużyna otrzyma upominek , najlepsze trzy drużyny otrzymają puchary a najlepsi zawodnicy statuetki ufundowane przez patrona imprezy Posła na Sejm RP – Wiesław Buż . Na każdego zawodnika będzie czekał ciepły posiłek ,chłodzące oraz gorące napoje . Z imprezy planowana jest także transmisja video live oraz galeria zdjęciowa .

  Na dzień 4 stycznia 2021 r , zaplanowane jest losowanie grup , które będzie można oglądnąć jak i wszystkie informacje na bieżąco na http://www.facebook.com/ExtraligaRzeszow .

  Jeżeli chcesz dołączyć do patronów imprezy prosimy o kontakt z koordynatorem imprezy Daniel Moskal tel : 503 954 173 .

  Imprezę wspomagają :

  • Poseł na Sejm RP Wiesław Buż
  • Dekor Prestige Sp zoo
  • Labu – Med
  • PV System Fotowoltaika
  • Allefan.pl
  • Radio Taxi 19191 Rzeszów
  • Kobi Ligth

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -