1,5 C
Rzeszów
środa, 20 stycznia, 2021

Rusza Rzeszów Carpathia Festiwal 2021. Jacek Cygan gościem honorowym

Rozpoczyna się XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. Wykonawcy autorskich piosenek z całego świata mają szansę zdobyć zaproszenie na wielki finał 20-22...
+

  GOKiB Krasne zaprasza do udziału w VII Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału w VII Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji świątecznych, upowszechnianie polskich kolęd i pastorałek, promocja solistów oraz integracja kulturowa.

  W zawiązku z obecną sytuacją pandemiczną konkursie mogą uczestniczyć tylko soliści. Wykonawcy zostaną podzieleni na grupy wiekowe i kategorie :

  • Kat I – soliści -uczniowie kl -I-IV
  • Kat II – soliści -uczniowie kl -V-VIII
  • Kat III -soliści -uczniowie szkół ponadpodstawowych

  Liczba uczestników jest ograniczona do 30 zgłoszeń w każdej kategorii, decyduje data zgłoszenia. Każde otrzymanie zgłoszenia zostanie potwierdzone przez organizatorów.

  Jury pod uwagę weźmie dobór repertuaru, emisję głosu, interpretację, ogólny wyraz artystyczny oraz jakość dźwięku i obrazu. Każdy solista może zaprezentować jedną kolędę lub pastorałkę.

  Podstawą zgłoszenia jest nadesłanie do 20.01.2020: linku z serwisu YouTube lub dysk Google, nagrania wideo z osobiście wykonanym utworem konkursowym (format mp4, mpeg), wypełnionej karty zgłoszenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: poczta@gokkrasne.pl. W tytule wiadomości należy napisać: Konkurs Kolęd 2021.

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Przesłuchania nagrań, przez Jury, odbędą się 25 stycznia 2021 roku w GOKiB w Krasnem. W skład Jury wchodzą nauczyciele muzyki. Oceny Jury są tajne i ostateczne. Lista laureatów oraz nagrania wideo ukażą się na stronie www.gokkrasne.pl oraz na profilu na Facebooku organizatorów. Nagrody będą do odebrania w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Krasnem, po wcześniejszym
  uzgodnieniu telefonicznym, lub przesłane pocztą.

  Jury w składzie powołanym przez organizatorów konkursu po przesłuchaniu nagrań przyzna dyplomy i nagrody rzeczowe za zajęcie I, II, III miejsca oraz wyróżnienia w określonej kategorii. Jury zastrzega sobie inny podział nagród.

  Szczegółowych informacji udziela instruktor Liliana Sendera – telefon
  172300347 lub email poczta@gokkrasne.pl

  Zapraszamy do udziału!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -