17,9 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Nie będzie lodowiska w Boguchwale

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W najbliższym czasie mieszkańcy Boguchwały nie będą mogli skorzystać z bezpłatnego lodowiska przy Szkole Podstawowej im. gen. Stanisława Maczka w Boguchwale. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa.

  Co roku w sezonie zimowym przy Szkole Podstawowej im. gen. Stanisława Maczka w Boguchwale funkcjonuje sztuczne lodowisko, na którym można bezpłatnie poślizgać się na łyżwach. To świetny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu dla wszystkich mieszkańców. Niestety w najbliższym czasie ze względu na ograniczenia związane z pandemią prawdopodobnie lodowisko pozostanie zamknięte.

  fot. materiały na stronie internetowej boguchwala.pl

  W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa od 28.12.2020r – 17.01.2021r. zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, po konsultacji i uzyskaniu opinii m.in. Ministerstwa Sportu, dyrektor szkoły Bartłomiej Wisz poinformował, za pomocą strony internetowej, iż w ww. okresie na podstawie obowiązujących przepisów – działalność lodowiska przy Szkole Podstawowej im. gen. Stanisława Maczka w Boguchwale – nie będzie możliwa. Informacje na ten temat będą aktualizowane na bieżąco.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -