26,7 C
Rzeszów
sobota, 25 czerwca, 2022
+

  Podkarpacka policja wsparła Fundację Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Z okazji zbliżających się świąt Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach wsparli podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Policjanci ofiarowali najmłodszym przygotowaną paczkę prezentów, która sprawiła dzieciom ogromną radość.

  W czasie Bożego Narodzenia częściej myśli się o pomaganiu innym, a szczególnie tym, którzy borykają się z wieloma problemami. Na pomoc czeka wiele osób, jednak chore dzieci potrzebują jej szczególnie, dlatego też mundurowi ropczyckiej komendy dołączyli do grona darczyńców dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

  fot. materiały Policji Podkarpackiej

  Dzięki zbiórce, przeprowadzonej z inicjatywy funkcjonariuszy Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, możliwe było zaspokojenie przynajmniej części ogromnych potrzeb. Policjanci zebrali środki, które zostały przeznaczone na zakup artykułów chemicznych i innych produktów pierwszej potrzeby.

  Nie zapomniano także o prezentach dla dzieci. We wtorek trafiły one do podopiecznych fundacji. Ze względu na pandemię, funkcjonariusze nie mogli się spotkać z najmłodszymi, jednak sama możliwość przekazania im prezentów wywołała uśmiech u funkcjonariuszy, a co najważniejsze u samych dzieci.

  fot. materiały Policji Podkarpackiej
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -