piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Wymyśl hasło promujące działalność PCI ProtoLab

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podkarpackie Centrum Innowacji zachęca do inicjatywy, która propaguje działalność przestrzeni ProtoLab. Głównym celem akcji jest wyłonienie haseł promujących to miejsca. Dla autorów najciekawszych propozycji m.in. powerbanki, szkolenia z druku 3D, a także dostęp do dedykowanych warsztatów.

  ProtoLab to ważny filar w działalności Podkarpackiego Centrum Innowacji. To nowoczesne przestrzenie dla ludzi młodych celem twórczego działania i pracy kreatywnej. Dla podkarpackich innowatorów zostały oddane pracownie: komputerowa, wirtualnej rzeczywistości, pracownia związana z elektroniką i drukiem 3D oraz warsztat manualny.

  Celem akcji jest wyłonienie haseł promujących działalność ProtoLab. Najlepsze zostaną użyte w mediach społecznościowych i materiałach promocyjnych. Na ich podstawie powstaną także dedykowane grafiki. Zaproponowane hasło powinno być oryginalne, pomysłowe i związane z działalnością naszego ProtoLabu

  – mówi Kacper Moczarny, project manager Zespołu Edukacji i Animacji w PCI.

  ProtoLab to miejsce, w którym studenci i uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności, zawierają nowe znajomości i otrzymują dostęp do technologii, pracowni oraz mentorów i ekspertów. Tutaj powstają także interdyscyplinarne zespoły, które realizują ambitne projekty.

  Naszym celem jest budowanie proaktywnego środowiska wokół ProtoLabu. Zapraszamy do działania studentów, początkujących przedsiębiorców, młodych pomysłodawców i wynalazców. Tutaj powstają koncepcje produktów, ciekawe prototypy, nieszablonowe rozwiązania, które dzięki wsparciu ProtoLab mogą przerodzić się w dłuższej perspektywie w realną wartość dla Podkarpacia. ProtoLab to doskonałe miejsce łączące ludzi z potencjałem, pomysłami i zaangażowaniem.

  – mówi Grzegorz Belica, Partnership & ProtoLab Menadżer w PCI.

  Zasady uczestnictwa w akcji są proste. Należy założyć konto w systemie PCI ProtoLab, zaakceptować regulamin i zgodę marketingową oraz wymyśleć hasło promocyjne zgodne z założeniami akcji. Zdobywcy gadżetów promocyjnych w akcji zostaną wyłonieni przez powołaną Komisję Akcji spośród wszystkich uczestników.

  Gadżety są następujące:

  – pierwszych 50 osób, które wymyślą hasło i założą konto: powerbank PCI, dostęp do dedykowanych warsztatów oraz kalendarz książkowy PCI,

  – kolejnych 50 osób (51-100), które wymyślą hasło i założą konto: dostęp do dedykowanych warsztatów, kalendarz książkowy PCI oraz zaproszenie na szkolenie z druku 3D,

  – kolejnych 50 osób (101-150), które wymyślą hasło i założą konto: zaproszenie na szkolenie z druku 3D oraz podkładkę pod myszkę z kalendarzem PCI.

  Akcja trwa do dnia 31.12.2020 r. Maksymalna liczba wyłonionych haseł to 150. Regulamin i szczegóły są dostępne na stronie internetowej: https://protolab.pcinn.org/regulaminkonkurs

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com