piątek, 2 czerwca, 2023
+

  Świąteczna akcja charytatywna – otrzymaj e-book ,,Święta po japońsku”

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W ramach świątecznej akcji wesprzyj Dom Dziecka w Rzeszowie lub chorego Kajtusia przynajmniej drobną kwotą, a otrzymasz e-booka ,,Święta po japońsku”. Autorką e-booka i organizatorką akcji jest Barbara Szacoń-Wójcik, która prowadzi szkołę językową w Rzeszowie.

  Pierwszy e-book to duże wyzwanie, zwłaszcza gdy czas jest ograniczony. Pomysł na e-booka zrodził się w mojej głowie na początku grudnia, a bardzo chciałam, żeby był on dostępny przed świętami. Teraz może mieć go każdy. E-book zatytułowany jest „Święta po japońsku”.

  – pisze Barbara-Szacoń Wójcik na swojej stronie internetowej.

  Co zrobić, aby dostać e-booka? Należy wpłacić minimum 5 złotych na wybrany z zaproponowanych przez organizatorkę akcji cel oraz wysłać potwierdzenie wpłaty lub screen maila z siepomaga na adres mailowy biuro@wordpassion.pl. W potwierdzeniach z banku można usunąć adres oraz dane osobiste, potrzebne jest jedynie potwierdzenie, że wpłata na wybrany cel została dokonana. Każda osoba, która wzięła udział w akcji otrzyma drogą mailową e-booka w wersji PDF.

  Pierwszą opcją jest wsparcie Domu Dziecka Mieszko w Rzeszowie poprzez przelew na konto 67 1750 0012 0000 0000 3858 9377. W tym przypadku należy wysłać potwierdzenie z banku bez danych osobistych.

  źródło: materiały ze strony internetowej organizatorki

  Drugą opcją jest wsparcie akcji na stronie siepomaga.pl https://www.siepomaga.pl/dzielny-kajtus. Chłopiec choruje na śmiertelnie niebezpieczną chorobę – SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Jego rodzina potrzebuje pieniędzy, aby zapewnić Kajtusiowi terapię genową. W tym przypadku wystarczy mail lub screen z potwierdzeniem z siepomaga, który otrzymuje się automatycznie po dokonaniu wpłaty na zbiórkę.

  Mail z e-bookiem powinien pojawić się w ciągu dwóch dni od wysłania potwierdzenia. W razie jakichkolwiek problemów organizatorka prosi o ponowne wysłanie maila, skontaktowanie się nią poprzez formularz lub social media.

  E-book jest przeznaczony dla wszystkich osób. Zarówno dla tych, którzy znają japoński, jak dla początkujących. To również idealna okazja, aby w okresie świątecznym obdarować siebie lub kogoś bliskiego wyjątkowym prezentem.

  Zachęcamy do udziału w akcji!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com