sobota, 9 grudnia, 2023
+

  Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy w tym roku w Internecie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ze względu na panującą na świecie pandemię Rzeszowski Dom Kultury podjął decyzję, aby czwarta edycja Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego odbyła się w tym roku online. Wydarzenie rozpocznie się 7 grudnia 2020 roku. W programie są przewidziane oferty lokalnych producentów, tutoriale przygotowane przez instruktorów, konkursy z nagrodami, warsztaty tworzenia stroików, transmisja koncertu kolęd oraz video z życzeniami świątecznymi.

  Akcja ma na celu promowanie lokalnych rzemieślników. Cyklicznie wpisy będą publikowane na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury www.rdk.rzeszow.pl oraz profilu na Facebooku https://www.facebook.com/RDK.Rzeszow. Będą one promować podkarpackich rzemieślników i rękodzielników. Bogate oferty produktów świątecznych zaczną pojawiać się od dnia 7 grudnia 2020 roku, tak aby każdy zdążył zaopatrzyć się
  w nie przed świętami.

  W ramach inicjatywy, przygotowane zostaną dodatkowo materiały tutorialowe w formie video. Instruktorzy Rzeszowskiego Domu Kultury pokażą w nich, jak wykonać wyjątkowe ozdoby świąteczne, a także udowodnią, że sztuka pakowania prezentów czy nauka gry kolęd na pianinie mogą być łatwe i przyjemne. Zrealizowane zostaną ponadto dwa konkursy z nagrodami – plastyczny na wykonanie kartki świątecznej z życzeniami oraz fotograficzny na najpiękniejsze zdjęcie choinki bożonarodzeniowej.

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Aby wprowadzić w klimat świątecznej celebracji, Rzeszowski Dom Kultury zorganizuje w dniu 19 grudnia 2020 roku warsztaty online z tworzenie stroików świątecznych, natomiast w dniu 26 grudnia 2020 roku, czyli w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, przeprowadzi na Facebooku transmisję video z koncertu kolęd w wykonaniu instruktorów zajęć wokalnych i instrumentalnych.

  Regulamin IV Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego oraz regulaminy realizowanych w jego ramach przedsięwzięć dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 501 752 764 (od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-20:00) lub pisząc na adres mailowy budziwoj@rdk.rzeszow.pl

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com