18,5 C
Rzeszów
sobota, 15 maja, 2021
+

  Charytatywny koncert online

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zapraszamy na charytatywny koncert online pod hasłem „Gramy dla Górczewskiej”. Transmisja z koncertu odbędzie się dzisiaj o godzinie 17:00 na platformach społecznościowych.

  Organizatorem koncertu jest zespół Perspective Band, którą wspomaga zaprzyjaźniona grupa Grzane Wino. Obie formacje pochodzą z Rzeszowa i choć reprezentują odmienny styl muzyczny to łączy ich dobro, które dzięki muzyce chcą przekazać dalej. Do udziału w tym wydarzeniu zaproszeni zostali również inni artyści, których będzie można posłuchać i obejrzeć w czasie koncertu.

  źródło: YouTube

  Charytatywny koncert online odbędzie się w Torowa Studio, skąd też uruchomiony będzie streaming. Podczas wydarzenia uruchomiony zostanie specjalny link do wpłaty dowolnych datków, w całości przekazywanych na spalony blok osiedle H przy ulicy Górczewskiej 181 w Warszawie.

  Do pożaru budynku doszło w piątek 16 października we wspólnocie mieszkaniowej Górczewska 181. Mieszkańcy 68 lokali jednego z budynków osiedla zostali w jednej chwili pozbawieni dachu nad głową. Remont zniszczonych części budynku będzie trwał parę miesięcy. Wspólnota zaoferowała pobyt poszkodowanym mieszkańcom w jednym z warszawskich hoteli, lecz nie dysponuje tak olbrzymią kwotą pieniędzy, która pozwoliłaby sfinansować mieszkania poszkodowanym na czas remontu. Poszkodowane rodziny znalazły się w krytycznej sytuacji, gdyż nie są w stanie wynająć innego mieszkania a czas oczekiwania na lokal socjalny jest bardzo długi.

  fot. fanpage Perspective Band

  Link wyświetlony podczas koncertu aktywny zostanie przez cały czas trwania muzycznej uczty, jak również po jej zakończeniu. Koncert można będzie obejrzeć na żywo za pomocą YouTube, Facebooka i pozostałych kanałów. Poniżej podajemy linki do wydarzenia na platformie YouTube, które rozpocznie się o godzinie 17:00.

  Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

  źródło: YouTube

  źródło: YouTube
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -