-9 C
Rzeszów
niedziela, 17 stycznia, 2021

WiM Biblioteka w Rzeszowie zaprasza na wystawę ,,Legenda o Baczyńskim”

Z okazji 100. rocznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje wystawę „Legenda o Baczyńskim”. Ekspozycję można zwiedzać do 30 stycznia 2021 r. w WiMBP...
+

  Spotkanie online z Magdą Umer

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Magdalena Umer, artystka wszechstronna: piosenkarka, autorka recitali, tekstów i książek, scenarzystka, reżyserka oraz dziennikarka, będzie gościem bezpłatnego spotkania online, które odbędzie się 8 grudnia o godzinie 18:00. Organizatorem spotkania jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

  Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. Poprowadzi je red. Adam Bienias.

  Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/spotkanie-z-magda-umer/register

  Magdalena Umer jest laureatką wielu osiągnieć m.in. została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, a 2009 z rąk ministra kultury i dziedzictwa narodowego Bogdana Zdrojewskiego odebrała Złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Jest również Laureatką Festiwalu Piosenki w Opolu.

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  30 minut przed spotkaniem zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o wydarzeniu z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania – do wyczerpania limitu uczestników. Podczas spotkania będzie możliwość uczestniczenia w dyskusji na żywo na czacie.

  Organizację wydarzenia dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -