-9,2 C
Rzeszów
niedziela, 17 stycznia, 2021

WiM Biblioteka w Rzeszowie zaprasza na wystawę ,,Legenda o Baczyńskim”

Z okazji 100. rocznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje wystawę „Legenda o Baczyńskim”. Ekspozycję można zwiedzać do 30 stycznia 2021 r. w WiMBP...
+

  Młodzieżowy Dom Kultury – jak będzie wyglądać WOŚP w Rzeszowie?

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Młodzieżowy Dom Kultury poinformował na swoim fanpage o utworzeniu Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będą informować na bieżąco o tym jak mieszkańcy będą mogli wesprzeć przyszłoroczną akcję.

  Na stronie SZTAB WOŚP 3984-Mdk Rzeszów można śledzić poczynania Sztabu oraz poznać sposoby na wsparcie Orkiestry w Rzeszowie. Będą tam również umieszczone informacje o tym, jak można zostać wolontariuszem, albo móc zbierać datki w swojej firmie, szkole czy organizacji.

  źródło: fanpage SZTAB WOŚP 3984-Mdk Rzeszów

  Tegoroczny 29 Finał WOŚP odbędzie się 10.01.2021 i choć w naszym mieście nie będzie imprez w związku z pandemią COVID-19, wolontariusze prawdopodobnie będą kwestować na ulicach miasta.

  Są jeszcze wolne miejsca dla wolontariuszy, więc chętni mogą się zapisać, pisząc do sztabu WOŚP w widomości prywatnej. Wszystkie firmy, lokalni przedsiębiorcy mają możliwość zbierania datków wśród swoich klientów i pracowników za pomocą Puszki Stacjonarnej. Więcej informacji można pozyskać bezpośrednio u organizatorów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -