sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Podaruj kino Zorza na Mikołaja

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kino Zorza organizuje kolejną akcję voucherową. Organizatorzy wyrażają wdzięczność wobec wszystkich, którzy zaangażowali się w poprzednią zbiórkę. Tym razem zachęcają do kupna voucherów w formie gwiazdkowych prezentów dla bliskich.

  Poprzednia akcja pomocy, o której pisaliśmy tutaj: https://kurierrzeszowski.pl/2020/10/18/apel-ocalmy-zorze-kup-voucher-aby-wspomoc-rzeszowskie-kino/ zakończyła się sukcesem. Powodem organizacji kolejnej takiej akcji jest zarządzenie polskiego rządu, dotyczące przedłużenia zamknięcia kin, przez co lokalne placówki kultury niekiedy muszą walczyć, aby przetrwać. W związku z tym kino Zorza zwraca się z prośbą o pomoc do wszystkich, którym leży na sercu jego los.

  Kino Zorza jest kinem studyjnym, zatem nie są nastawione na maksymalizację zysku, i nie posiada niezbędnych do przetrwania rezerw. Od 1 grudnia kasa kina zostanie otwarta, w niej będzie możliwość zakupu „Voucherów wspierających kino Zorza”. Może być to ciekawy prezent na Mikołaja lub pod choinkę dla bliskiej osoby.

  Voucher wspierający kino Zorza kosztuje 17 zł i jest ważny przez cały rok od momentu zakupu, na dowolny seans filmowy. W przypadku chęci zakupu pięciu voucherów – wówczas cena od sztuki wynosi 15 zł.

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Kasa kina będzie czynna od 1 grudnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-17:00

  Vouchery wspierające kino Zorza można również zakupić online na stronie www.wspieramy-kina.pl

  Jest również możliwość przekazania voucherów lub kodów zakupione online dla dzieci z Domu Dziecka, dla dzieci z Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej „Tęczowy Domek” oraz dla rodzeństwa podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Otrzymane kody można przesłać na adres: katarzyna.kazanecka@kinozorza.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com