14,2 C
Rzeszów
czwartek, 17 czerwca, 2021
+

  Nowy pojazd i sprzęt dla OSP Rzeszów-Załęże – zasługa Budżetu Obywatelskiego 2020

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ochotnicza Straż Pożarna Rzeszów-Załęże pochwaliła się dziś (22 października br.) na swoim Facebooku nowym pojazdem oraz sprzętem, które zostały zakupione dzięki głosom obywateli Rzeszowa na projekt Załęża w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim 2020.

  OSP Rzeszów Załęże zgłosiła swoją propozycję do Budżetu Obywatelskiego 2020 i uzyskała dofinansowanie na kupno sprzętu do ratownictwa technicznego oraz pojazdu w wysokości 200 000 zł. Na realizację projektu oddano 1347 głosów.

  Strażacy szczęśliwi i pełni wdzięczności wobec mieszkańców, od których otrzymali głosy, pochwalili się zdjęciami zakupionego pojazdu oraz sprzętu.

  fot. fanpage na Facebooku OSP Rzeszów-Załęże

  Warto dodać, że strażacy z OSP Rzeszów – Załęże, przy okazji wyboru projektów w ramach RBO 2021, zachęcali do głosowania na osiedlowe inicjatywy, które dotyczyły m.in. opracowania projektu oraz budowy boiska ze sztuczną nawierzchnią, remontu ogrodzenia oraz unowocześnienia i wyposażenia sali widowiskowej wraz z zapleczem w budynku przy ul. Ks. J. Stączka, a także aktywnej rozrywki i integracji mieszkańców osiedla Załęże.

  Wszystkie 3 projekty z Załęża uzyskały największą liczbę głosów w każdej swojej kategorii i będą realizowane w przyszłym roku. Osiedle w Aktywności Osiedli w głosowaniu uzyskało 2 miejsce. Na realizację projektów oddano łącznie 2943 głosów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -