środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Rozwijaj swój biznes w sieci – webinar z Ewą Wójcik

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiaj (19 listopada 2020 roku) odbędzie się webinar z Ewą Wójcik – entuzjastką szeroko pojętego marketingu internetowego i budowania zyskownych biznesów w sieci. Podczas spotkania podzieli się swoimi spostrzeżeniami w temacie prowadzenia firmy i rozwoju biznesu w sieci. Organizatorem wydarzenia jest PCI.

  Podczas internetowego spotkania Ewa Wójcik przybliży m.in. jakie narzędzia są pomocne w prowadzeniu biznesu zdalnie, opowie także na co zwrócić uwagę w okresie transformacji firmy do pracy online. Zostaną również przedstawione takie narzędzia jak: Kalendarz Google Google Meet, YouTube, Google Chat, Poczta Gmail, a także Dokumenty Google: Arkusze Google, Prezentacje Google, Dysk Google, Google Moja Firma.

  Ekspertka na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki. Interesuje się również tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads.

  Udział w webinarze pt. „Praca zdalna z Google”,  jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez Podkarpackie Centrum Innowacji w dniu 19 listopada br. (czwartek), o godz. 12:00 należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.

  Rejestracja: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/praca-zdalna-z-google

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com