sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Najlepsze biuro nieruchomości na Podkarpaciu

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na podstawie trzyetapowego konkursu, orgaznizowanego przez serwis Otodom, zostało wyłonione najlepsze biuro nieruchomości w Polsce oraz Pośrednik Roku 2020. Nagrodzono także liderów w każdym regionie – w tym w województwie podkarpackim.

  Aby otrzymać wyróżnienie Lider Nieruchomości Otodom biuro lub pośrednik muszą odznaczać się profesjonalizmem, wysokim standardem usług i uczciwością. Najpopularniejszy serwis nieruchomości rozdał nagrody już po raz trzeci. Tym razem ich wręczenie odbyło się w formule online, która była adekwatna do obecnej rzeczywistości. Wydarzenie transmitowano na żywo na kanałach serwisu. Gala rozdania nagród została poprowadzona przez Monikę Rudnicką, General Manager Otodom oraz znanego prezentera telewizyjnego Oliviera Janiaka.

  Konkurs, do którego biura chętnie zgłaszały się już od początku tego roku, składał się z trzech etapów. Wykorzystano wywiady internetowe sprawdzające m. in. liczbę ofert, pracowników, a także badania jakościowe ogłoszeń wystawianych przez firmę. Ostatni etap to wykorzystanie metody „tajemniczego klienta”: ankieterzy wcielali się w rolę zainteresowanego usługami i testowali biuro. Metodologia badania została skonstruowana przez agencję badawczą IQS. Nagrody dla zwycięzców to kampanie PR i reklamowe w mediach oraz kampanie billboardowe.

  Zwycięzcą w województwie podkarpackim zostało biuro Opaliński Nieruchomości z Rzeszowa. Firma zapoczątkowała swoją historię w 2018 roku we Wrocławiu. Niewiele później powstał oddział w stolicy Podkarpacia. Biuro funkcjonuje na terenie całego województwa i swą działalnością obejmuje wiele typów nieruchomości. W ich ofercie znajdziemy: mieszkania, domy (rynek pierwotny i wtórny), nieruchomości komercyjne, grunty pod budowę, ale też ekskluzywne obiekty i nietuzinkowe propozycje.

  fot. materiały prasowe organizatorów

  Według zwycięzców, pośrednik nieruchomości to przede wszystkim osoba sumiennie wykonująca swoją pracę, która słucha i trafnie definiuje potrzeby swoich klientów, zanim sami o nich powiedzą. Dobry agent jest dobrze zorganizowany i odpowiedzialny, ale też przedsiębiorczy i cierpliwy. Jako ważną cechę biuro Opaliński Nieruchomości wymienia także komunikatywność, która jest kluczem do sukcesu w tym zawodzie.

  Podstawą dobrej pracy jest to, by jednocześnie była ona naszą pasją. Dzięki temu rośnie efektywność działań. W naszym przypadku tak właśnie jest. Realizujemy swoje marzenia i jednocześnie spełniamy marzenia swoich klientów, a dodatkowo zostaliśmy za to nagrodzeni tytułem Lidera Nieruchomości 2020. Brzmi to cudownie i bardzo za to wyróżnienie dziękujemy

  mówi Arkadiusz Opaliński z Opaliński Nieruchomości.

  fot. materiały prasowe organizatorów

  Na podium za Opaliński Nieruchomości znalazły się biura Dream House Brokers z Rzeszowa (drugie miejsce) oraz Pierwsze Piętro z Rzeszowa (trzecie miejsce).

  Nagrodzono także najlepsze biura w pozostałych województwach.

  Gratulujemy zwycięzcom!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com