19 C
Rzeszów
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
+

  Techniki relaksacyjne

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  “Stres jest jak kajdanki, tyle że noszone w sercu” – Helmut Qualtinger.

  Fundacja ASYK we współpracy ze Stowarzyszeniem „Daj Szansę” i przy wsparciu Urzędu Miasta Rzeszów kontynuuje cykl prelekcji online poświęconych szeroko pojętej tematyce dobrostanu zdrowia – bardzo ważnej i aktualnej zawsze, a w szczególności teraz, w dobie COVID 19. Prelekcje te są przydatne dla osób w każdym przedziale wiekowym i bez względu na występujące już choroby współistniejące. To już piąte spotkanie z tego typu. Wpływ na dobór tematów prelekcji miała najstarsza medycyna świata Ajurweda, nazywana matką medycyny – jako jedyna z najstarszych systemów leczniczych, uznawana od 1979 r. przez Światową Organizację Zdrowia. Dlatego też zaprosiliśmy do programu prelegentów zarówno z dziedziny fizjoterapii, ale również psychologa i dietetyka.

  Drugim prelegentem jest mgr NATALIA HOMA-HALENDY – psycholog, w trakcie kursu psychoterapii poznawczo – behawioralnej, na co dzień pracuje z pacjentami, realizując swoje zainteresowania poprzez ich praktyczne wsparcie z wykorzystaniem CBT. Tematem szóstego wykładu jest: ” Techniki relaksacyjne”.

  Podczas 1,5 – godzinnego wykładu/webinaru poruszona zostanie m.in. tematyka z zakresu:
  – Trening Jacobsona – progresywna relaksacja mięśni – Trening autogenny Schulza – Wizualizacja relaksacyjna Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na VI webinar już w czwartek 12 listopada 2020 roku o godzinie 20:00. Po zakończeniu wykładu będzie można zadawać pytania zarówno bezpośrednio online, czy za pomocą czatu lub na podany adres e-mail.
  Przewidywany czas spotkania to 1,5 godziny

  WOJCIECH KOŁODZIEJCZYK is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

  Topic: Techniki relaksacyjne
  Time: Nov 12, 2020 08:00 PM Warsaw Join Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/98929414327

  Następna prelekcja odbędzie się dnia 19 listopada 2020 r też o godzinie 20:00, a o szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -