sobota, 2 marca, 2024
+

  Biurko na wynajem w centrum podkarpackiego przemysłu – nowa oferta Aeropolis

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Firma Aeropolis oferuje od grudnia bieżącego roku możliwość wynajęcia biurka na doby w Inkubatorze Technologicznym w Jasionce koło Rzeszowa. To rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy np. prowadzą firmę w domu i chcieliby umówić spotkanie z klientem w prestiżowym miejscu, skupiającym firmy i usługi.

  – Przedsiębiorca nie musi wynajmować biura na stałe i w ten sposób ogranicza koszty działalności gospodarczej. Ciekawą propozycją jest również usługa Wirtualne Biuro, z której korzysta obecnie 27 firm

  – mówi Tadeusz Siemek, nowy dyrektor Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis.    

  W ofercie firmy znajduje się również usługa Wirtualne Biuro. Jej niewątpliwą zaletą jest posiadanie firmy pod „dobrym adresem”. Takie biuro można zarejestrować w dwóch lokalizacjach: Kompleksie Inkubatora Technologicznego w budynku IT4w Jasionce i w Preinkubatorze Akademickim PPN-T na terenie kompleksu akademickiego Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej.

  – W tej chwili z biura wirtualnego w IT4 korzysta 27 podmiotów, a w Preinkubatorze – 3. Są to głównie spółki, które powstają w ramach projektu Platformy Startowe Start in Podkarpackie realizowanego przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Nowo powstałe firmy są w KRS rejestrowane właśnie pod tymi adresami. Po zakończonym procesie inkubacji, ubiegają się one o bezzwrotne dofinansowanie z kolejnego projektu realizowanego przez PARP. Istotne jest dla nich pozostanie przy adresie rejestrowym i korzystanie z Wirtualnego Biura. Miesięczny koszt usługi to 110 zł netto. Ta oferta jest atrakcyjna także dla innych firm

  – mówi dyrektor Tadeusz Siemek.

  Zainteresowanych usługą Wirtualne Biuro przybywa. W październiku 2020 roku do RARR, zarządzającego PPN-T Aeropolis wpłynęły 4 wnioski od przedsiębiorców, którzy chcieliby tutaj zarejestrować swoją działalność. Otrzymali oni pozytywną rekomendację.

  W Jasionce trwają także przygotowania do wprowadzenia nowej usługi „Biurko na wynajem”. W budynku IT4 Kompleksu Inkubatora Technologicznego Aeropolis urządzana jest przestrzeń biurowa, którą będzie można wynająć przez siedem dni w tygodniu, w systemie dobowym. Od grudnia zostaną tam udostępnione cztery stanowiska. Planowany koszt wynajmu – to 20 zł za dobę.

  – Rezerwacja biurka odbywać się będzie w trybie on-line, przy użyciu odpowiedniej aplikacji. Osoba zainteresowana wynajmem wypełni formularz zgłoszeniowy i prześle go drogą mailową na adres inkubator@rarr.rzeszow.pl. Następnie rezerwację potwierdzi drogą elektroniczną nasz pracownik. Trzy dni robocze przed planowanym terminem skorzystania z „Biurka na wynajem” trzeba się wybrać do budynku IT4 w Jasionce i podpisać umowę.

  – informuje Tadeusz Siemek.

  Zamawiając biurko, warto wiedzieć, że możliwe jest również wynajęcie sali konferencyjnej lub sali spotkań. Pomieszczenie sali konferencyjnej wyposażone jest w klimatyzację, dostęp do Internetu, nagłośnienie, ekran ścienny, projektor. Dodatkowo można skorzystać z pokoju socjalnego. Użytkownikom będzie również udostępnione urządzenie wielofunkcyjne – możliwość wydruku, skanowania, kserowania.

  Osoby zainteresowane w/w usługami proszone są o kontakt z Panem Mateuszem Klimaczakiem, tel.: 17 77 36 844, e-mail: mklimczak@rarr.rzeszow.pl.

  fot. materiały prasowe Aeropolis
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com