1,2 C
Rzeszów
sobota, 3 grudnia, 2022
+

  „Jak zachować pogodę ducha w czasie pandemii” – spotkanie online z psycholożką Katarzyną Miller

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  13 listopada 2020 roku o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie online „Jak zachować pogodę ducha w czasie pandemii”. Organizatorem wydarzenia jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie. Gościem spotkania będzie Katarzyna Miller – psycholożka i filozofka, terapeutka z ponad trzydziestoletnim stażem, autorka i współautorka licznych książek  – poradników z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

  Aby uczestniczyć w wirtualnym spotkaniu należy zarejestrować się na stronie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/-jak-zachowac-pogode-ducha-w-czasie-pandemii-spotkanie-z-katarzyna-miller/register.

  30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania – do wyczerpania limitu uczestników. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

  Spotkanie poprowadzi Dorota Dominik. Za obsługę techniczną odpowiadają Joanna Piller i Janusz Haliniak (Dział Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych WiMBP).

  Katarzyna Miller – filozofka i psycholożka. Terapeutka z ponad trzydziestoletnim stażem. Prowadzi wykłady i warsztaty dla kobiet z zakresu rozwoju osobistego. Autorka wielu książek, m.in.:  „Królowe życia i król”, „Chcę być kochana tak, jak chcę” (z Ewą Konarowską), „Kup kochance męża kwiaty”, „Być kobietą i nie zwariować. Opowieści psychoterapeutyczne” (z Moniką Pawluczuk), „Droga Kasiu, jak żyć lepiej?” czy „Mam faceta i mam… problem” (z Suzan Giżyńską). W publikacjach i wypowiedziach w mediach porusza temat miłości, dialogu w związku i rozwiązywania konfliktów. Często podkreśla, jak ważna jest wiara w siebie i otoczenie siebie opieką. Jest również autorką wierszy – wydała trzy tomiki:  „Stołeczek”, „Ból jest jedwabiem” i „Fontanna miłości”.

  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

  źródło: materiały prasowe organizatorów
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com