11,9 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Dobra Firma – Gala ZPP

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  5 listopada poznamy najlepsze firmy Podkarpacia.

  Związek Przedsiębiorców i Pracodawców w ramach programu Dobra Firma wybierze najbardziej innowacyjne i najszybciej rozwijające się Województwa Podkarpackiego.

  W ramach złożonego procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti. Dodatkowo przy ocenie brane były pod uwagę profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputacja. Z szerokiej listy po analizie danych zespół ekspertów wybrał grupę 48 laureatów –  najprężniej działających przedsiębiorstw z których finalnie zostanie wybranych 7 zwycięzców. Obok innowatorów i najszybciej rosnących firm wybrani zostaną najlepsi pracodawcy.

  Ze względu na pandemię COVID-19 zamiast uroczystej gali w Rzeszowie nagrody zostaną wręczone podczas wirtualnej transmisji, która będzie prowadzona na profilach społecznościowych Związku i Partnerów programu. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeszowa.

  Patronami Programu Dobra Firma są Polski Fundusz Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu.

  Organizatorem Nagród Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. ZPP jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacją polskich przedsiębiorców założoną w 2010 roku. Zrzesza ponad 52 tysiące firm, 16 organizacji regionalnych i 21 organizacji branżowych. Publikuje co roku ponad 30 raportów, opracowań, filmów oraz ponad 100 komentarzy, stanowisk i opinii legislacyjnych. Organizuje liczne debaty i spotkania. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu i systemem podatkowym w Europie. ZPP jest organizacją apolityczną wspierającą wolny rynek i zdrowy rozsądek niezależnie od podziałów politycznych. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego, posiada przedstawicielstwo w Brukseli.   

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -