środa, 21 lutego, 2024
+

  Weź udział w hackathonie #HACK ONLINE DLA RZESZOWA

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną 14 i 15 listopada 2020 roku odbędzie się internetowe wydarzenie – hackathon pt. #HACK ONLINE DLA RZESZOWA „Smart rozwiązania dla miast”. Do udziału zaprasza Gmina Miasto Rzeszów we współpracy z Polską Agencją Kosmiczną.

  Rozwiązania wypracowane podczas hackathonu będą testowane w Mieście Rzeszów. Uczestnicy hackathonu w celu wypracowania rozwiązań otrzymają dostęp do danych, które umożliwią stawić czoło wyzwaniom takim jak:

  1. Interaktywna Mapa Terenów Inwestycyjnych
  2. Lokalizacja osób w budynku m.in. w oparciu o usługi europejskiego systemu Galileo.

  Hackathon jest skierowany do ludzi z branży: programistów, grafików, inżynierów, projektantów stron internetowych oraz pasjonatów oprogramowania w celu stworzenia użytecznych rozwiązań dla Miasta Rzeszowa.

  W skład każdego zespołu powinno wchodzić maksymalnie 3 osoby (istnieje możliwość pojedynczego zgłoszenia się i dołączenia do innego Zespołu).

  Praca uczestników Hackathonu zostanie oceniona przez Sędziów/Jury we współpracy z Mentorami hackathonu, którzy wybiorą ich zdaniem praktyczne a zarazem najbardziej innowacyjne rozwiązanie wypracowane w trakcie hackathonu.

  Udział w hackathonie to burza mózgów, zdrowa rywalizacja, ale oczywiście najlepsi zostaną nagrodzeni. Na zwycięzców czekają nagrody i wyróżnienia „pieniężne” łącznej wartości 35 000,00 zł brutto m.in. Za pierwsze miejsce zwycięski zespół otrzyma 20 000,00 zł brutto.

  Zadania szczegółowe i zakres szczegółowy hackathonu zostanie udostępniony 24h przed hackatonem. Wszystkie pytania należy kierować na urbanlab@erzeszow.pl.

  W celu otrzymania więcej informacji nt. hackathonu zachęcamy do śledzenia fanpage Urban Lab Rzeszów.

  Rejestracja jest bezpłatna: https://evenea.pl/event/hackRzeszow2020.

  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja otwarta do 12 listopada lub do wyczerpania miejsc.

  Działanie realizowane w ramach projektu „Adaptacja koncepcji Urban Lab w Rzeszowie”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com