1,8 C
Rzeszów
sobota, 28 listopada, 2020

Podaruj kino Zorza na Mikołaja

Kino Zorza organizuje kolejną akcję voucherową. Organizatorzy wyrażają wdzięczność wobec wszystkich, którzy zaangażowali się w poprzednią zbiórkę. Tym razem zachęcają do...
+

  Weź udział w hackathonie #HACK ONLINE DLA RZESZOWA

  Polecamy

  W Tyczynie powstanie Dom Dziecka i Młodzieży!

  Powiat Rzeszowski szuka wykonawcy robót budowlanych, polegających na adaptacji istniejącego budynku przy ul. Kościuszki w Tyczynie na potrzeby Domu Dziecka i Młodzieży....

  Mężczyzna, który się obnaża w Rzeszowie

  Od naszej czytelniczki otrzymaliśmy informację, że w Rzeszowie kilkukrotnie widziała mężczyznę, który obnażał się na przystanku na ul. Kotuli. Nasza czytelniczka jest...

  PILNE! Pożar budynku w Głogowie Małopolskim

  Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 16:00 na Ul. Bursztynowej, osiedlu Zabajka w Głogowie Małopolskim. Pożar wybuchł na poddaszu domu, doprowadzając do...

  Wypadek na A4 w Łące. Dwie osoby ranne! Objazd!

  Na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Łąka w gminie Trzebownisko doszło do zdarzenia dwóch samochodów - informuje nas rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji...
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną 14 i 15 listopada 2020 roku odbędzie się internetowe wydarzenie – hackathon pt. #HACK ONLINE DLA RZESZOWA „Smart rozwiązania dla miast”. Do udziału zaprasza Gmina Miasto Rzeszów we współpracy z Polską Agencją Kosmiczną.

  Rozwiązania wypracowane podczas hackathonu będą testowane w Mieście Rzeszów. Uczestnicy hackathonu w celu wypracowania rozwiązań otrzymają dostęp do danych, które umożliwią stawić czoło wyzwaniom takim jak:

  1. Interaktywna Mapa Terenów Inwestycyjnych
  2. Lokalizacja osób w budynku m.in. w oparciu o usługi europejskiego systemu Galileo.

  Hackathon jest skierowany do ludzi z branży: programistów, grafików, inżynierów, projektantów stron internetowych oraz pasjonatów oprogramowania w celu stworzenia użytecznych rozwiązań dla Miasta Rzeszowa.

  W skład każdego zespołu powinno wchodzić maksymalnie 3 osoby (istnieje możliwość pojedynczego zgłoszenia się i dołączenia do innego Zespołu).

  Praca uczestników Hackathonu zostanie oceniona przez Sędziów/Jury we współpracy z Mentorami hackathonu, którzy wybiorą ich zdaniem praktyczne a zarazem najbardziej innowacyjne rozwiązanie wypracowane w trakcie hackathonu.

  Udział w hackathonie to burza mózgów, zdrowa rywalizacja, ale oczywiście najlepsi zostaną nagrodzeni. Na zwycięzców czekają nagrody i wyróżnienia „pieniężne” łącznej wartości 35 000,00 zł brutto m.in. Za pierwsze miejsce zwycięski zespół otrzyma 20 000,00 zł brutto.

  Zadania szczegółowe i zakres szczegółowy hackathonu zostanie udostępniony 24h przed hackatonem. Wszystkie pytania należy kierować na urbanlab@erzeszow.pl.

  W celu otrzymania więcej informacji nt. hackathonu zachęcamy do śledzenia fanpage Urban Lab Rzeszów.

  Rejestracja jest bezpłatna: https://evenea.pl/event/hackRzeszow2020.

  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja otwarta do 12 listopada lub do wyczerpania miejsc.

  Działanie realizowane w ramach projektu „Adaptacja koncepcji Urban Lab w Rzeszowie”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020.

  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA - Display/2/najnowsze_trendy-300-250

  Najnowsze artykuły

  Atak z użyciem noża w Rzeszowie

  Dzisiaj w Rzeszowie miał miejsce atak nożem, w wyniku którego dwaj studenci z Ukrainy zostali ranni. Stan jednego z nich jest poważny.

  Powszechny Spis Rolny na Podkarpaciu – konferencja wojewody

  Powszechny Spis Rolny 2020 dobiega końca. O jego realizacji w naszym województwie mówili dziś (27 listopada) podczas konferencji prasowej wojewoda podkarpacki Ewa...

  Pożar domu w Kąkolówce

  Straż Pożarna w Błażowej poinformowała wczoraj (26 października) na swoim Facebooku o akcji gaszenia pożaru w Kąkolówce.

  HR ARENA – onlineowe spotkanie praktyków HR z całej Polski

  Dwa dni prelekcji, dwie ścieżki tematyczne – miękki i twardy HR, ponad dwadzieścia wystąpień uznanych ekspertów podczas drugiej edycji konferencji dla branży Human Resources - HR ARENA.

  Podaruj kino Zorza na Mikołaja

  Kino Zorza organizuje kolejną akcję voucherową. Organizatorzy wyrażają wdzięczność wobec wszystkich, którzy zaangażowali się w poprzednią zbiórkę. Tym razem zachęcają do...