piątek, 1 marca, 2024
+

  Jest decyzja dotycząca cmentarzy!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Na konferencji premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego poinformowano, że od soboty do poniedziałku cmentarze będą zamknięte. Zapowiedziano też, że cała administracja publiczna przechodzi na pracę zdalną.

  Premier zaapelował też do seniorów. „To wasze zdrowie i wasze życie jest zagrożone” apelował żeby seniorzy zostali w domu przez najbliższe dwa tygodnie.

  Ponadto pracownicy administracji publicznej przez najbliższe dwa tygodnie mają pracować zdalnie. Dodatkowo Mateusz Morawiecki zaapelował też do pracodawców, by wysyłali pracowników na pracę zdalną.

  Liczba zachorowań każdego dnia jest wyższa i nie możemy pozwolić, żeby przed cmentarzami czy w komunikacji gromadziły się duże grupy osób. Wielu ze starszych ludzi, którzy by poszli na te cmentarze, mogłoby tam po 3. tygodniach leżeć – powiedział premier Morawiecki.

  Oznacza to zdalną pracę rzeszowskich urzędów, jak również zamknięcie rzeszowskich cmentarzy od jutra. Informacja podawana w ostatniej chwili z pewnością nie ucieszy mieszkańców Rzeszowa, którzy poczynili już różne plany na weekend.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com