12,7 C
Rzeszów
czwartek, 17 czerwca, 2021
+

  Zagłosuj na RZESZOWSKĄ MIĘDZYSZKOLNĄ LIGĘ ROBOTYKI!

  Polecamy

  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Jest szansa na wspaniały i innowacyjny projekt dla dzieci w ramach nowego RBO! Rzeszowska Międzyszkolna Liga Robotyki jest odpowiedzią na potrzeby dzieci ze szkół podstawowych z terenu Miasta Rzeszów w zakresie innowacyjnej edukacji.

  Celem ligi jest rozwijanie i inspirowanie uczniów w dziedzinie inżynierii oraz technologii. Oprócz zajęć z robotyki ze Spice Gears Academy, dzieci nauczą się zdrowej rywalizacji w oparciu o zasady fair play. Liga robotyki będzie polegać na tym, że szkoły konkurują przez cały rok. Pokonywanie misji przez roboty, które zostały wcześniej zaprogramowane, odbywają się w każdej szkole. Finał w postaci turnieju robotycznego odbędzie się w przestrzeni miejskiej Urban Lab Rzeszów.

  Jako drużyna Mistrzów Świata w robotyce, pierwsza drużyna robotyczna FRC w Polsce (najbardziej zaawansowana kategoria robotyczna FIRST) oraz reprezentacja kraju nie możemy zaprzestać szerzeniu naszej idei – ZMIANY ŚWIATA NA LEPSZE, nauczaniu dzieci i młodzieży z zakresu Technologii, Robotyki, Matematyki, Fizyki… 

  Pandemia, kwarantanna i zamknięte szkoły nie mogą przeszkodzić w EDUKACJI. Zróbmy to razem! Zadbajmy o dzieci, o ich rozwój, motywację i pasję do nauki. 

  Jak zagłosować?

  Wejdź na stronę:

  https://rbo.erzeszow.pl/voting/welcome

  Zagłosuj w kategorii III na zadanie nr 74.

  Kto może zagłosować?

  Każdy mieszkaniec Miasta Rzeszów. W głosowaniu mogą wziąć udział dzieci. 

  Pokaż dziecku że z nami może zmieniać świat!!!

  Więcej o Spice Gears Academy Podkarpackie na stronie www.sgacademy.pl oraz na fanpagu  https://www.facebook.com/sgapodkarpackie

   

   

   

  Artykuł partnera

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -