wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Biznes z Magdą Gessler? Ice Queen Cafe w Rzeszowie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ice Queen Cafe to kawiarnie oparte na koncepcji franczyzowej, które można otworzyć w całej Polsce pod czujnym okiem i kierunkiem Magdy Gessler. Kawiarnie pojawiły się już w Gdańsk (ul. Obrońców Wybrzeża 4D) i Jarosław (ul. Opolska 10). Do końca roku planowane są otwarcia kolejnych m.in. w Rzeszowie i Zielonej Górze.

  W sieci kawiarni Ice Queen Cafe będzie można zamówić nie tylko kawę, ale również skorzystać z szerokiej oferty słodkich produktów – ciast i deserów. Menu może być powiększane o propozycje sezonowe. W Ice Queen klienci będą mogli spędzić czas w klimatycznym miejscu i znaleźć chwilę wytchnienia. Nad całością koncepcyjną czuwa jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób polskiej gastronomii – Magda Gessler. Kawiarnie Ice Queen Cafe to oferta skierowana do Franczyzobiorców, którzy chcieliby rozpocząć gastronomiczny biznes pod czujnym okiem Magdy Gessler.

  fot. materiały prasowe organizatorów

  „Ice Queen Cafe to moja propozycja dla każdego, kto czuje siłę przedsiębiorcy, ale wolałby bazować na bezpiecznym i sprawdzonym biznesie. Ryzyko w przypadku franczyzy nie jest tak duże, jak wtedy gdy zakładamy własny interes, natomiast sukces może okazać się znacznie większy! W obliczu zmieniających się trendów i niepewnej sytuacji na rynku, wsparcie franczyzodawcy może okazać się bezcenne. Wierzę, że doświadczenie i wiedza są w stanie zakiełkować w każdym kto otrzyma profesjonalne wsparcie oraz znak jakości” – mówi Magda Gessler.

  Ice Queen Cafe oferuje możliwość otworzenia własnej kawiarni pod okiem najbardziej rozpoznawalnego nazwiska kulinarnego w Polsce. Każdy Franczyzobiorca otrzyma wsparcie biznesowe oraz niezbędny know-how by budować swój własny biznes, wykorzystując sprawdzoną i popartą doświadczeniem wiedzę. Więcej o ofercie na stronie; https://icequeenmagdagessler.pl/ oraz pod mailem kontakt@icequeenmagdagessler.pl.

  fot. materiały prasowe organizatorów  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com