wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Stres w życiu człowieka

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  “Stres jest jak kajdanki, tyle że noszone w sercu”. Helmut Qualtinger

  Fundacja ASYK we współpracy ze Stowarzyszeniem „Daj Szansę” i przy wsparciu Urzędu Miasta Rzeszów kontynuuje cykl prelekcji online poświęconych szeroko pojętej tematyce dobrostanu zdrowia – bardzo ważnej i aktualnej zawsze, a w szczególności teraz, w dobie COVID 19.

  Prelekcje te są przydatne dla osób w każdym przedziale wiekowym i bez względu na występujące już choroby współistniejące. To już czwarte spotkanie z tego typu.
  Wpływ na dobór tematów prelekcji miała najstarsza medycyna świata Ajurweda, nazywana matką medycyny – jako jedyna z najstarszych systemów leczniczych, uznawana od 1979 r. przez Światową Organizację Zdrowia. Dlatego też zaprosiliśmy do programu prelegentów zarówno z dziedziny fizjoterapii, ale również psychologa i dietetyka.Drugim prelegentem jest mgr NATALIA HOMA-HALENDY – psycholog, w trakcie kursu psychoterapii poznawczo – behawioralnej, na co dzień pracuje z pacjentami, realizując swoje zainteresowania poprzez ich praktyczne wsparcie z wykorzystaniem CBT. Tematem czwartego wykładu jest: ”

  Stres w życiu człowieka”.
  Podczas 1,5 – godzinnego wykładu/webinaru poruszona zostanie m.in. tematyka z zakresu:- Czym jest stres? – ujęcie teoretyczne i praktyczne odniesienia – Proces, strategii i style radzenia sobie ze stresem- Zależność strategii radzenia sobie ze stresem z cechami psychicznymi.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na IV webinar już w czwartek 29 października 2020 roku o godzinie 20:00. Po zakończeniu wykładu będzie można zadawać pytania zarówno bezpośrednio online, czy za pomocą czatu lub na podany adres e-mail. Przewidywany czas spotkania to 1,5 godziny

  Topic: Stres w życiu człowiekaTime: Oct 29, 2020 08:00 PM Warsaw

  Join Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/99527572627
  Następna prelekcja odbędzie się dnia 5 listopada 2020 r też o godzinie 20:00 a o szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com