-2,6 C
Rzeszów
środa, 20 stycznia, 2021

Rusza Rzeszów Carpathia Festiwal 2021. Jacek Cygan gościem honorowym

Rozpoczyna się XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. Wykonawcy autorskich piosenek z całego świata mają szansę zdobyć zaproszenie na wielki finał 20-22...
+

  Rzeszów w czerwonej strefie, kolejne rekordy zachorowań. COVID-19 zbiera żniwa

  Polecamy

  Karol Rębisz
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Jak donoszą reporterzy RMF FM, od soboty 17 października wszystkie miasta wojewódzkie miałyby trafić do czerwonej strefy. Oznacza to, że na Podkarpaciu do czerwonej należałby nie tylko powiat dębicki i mielecki, ale także i miasto Rzeszów.

  Oznaczałoby to, że w Rzeszowie obowiązywałyby ostrzejsze restrykcje. Jakie? Przede wszystkim jest to ograniczenie miejsc w transporcie do 50% w obszarze czerwonej strefy, wydarzenia sportowe organizowane są bez udziału publiczności, w siłowniach i klubach fitness może znajdować się jedna osoba na 10 mkw oraz ograniczenia w działalności gastronomicznej. Więcej szczegółów odnośnie obostrzeń dostępnych jest na rządowej stronie.

  W czwartek rano Ministerstwo zdrowia ogłosiło kolejny rekord zachorowań. Stwierdzono 8099 przypadków zakażenia COVID-19. W województwie podkarpackim jest to aż 420 nowych przypadków przy ponad 2 tysiącach wykonanych testów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -