sobota, 2 marca, 2024
+

  Kongres 590 w całości online!

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Monitorując na bieżąco sytuację pandemiczną w kraju organizatorzy Kongresu 590 – wydarzenia gospodarczego skupiającego doświadczenia polskich przedsiębiorców podjęli decyzję o przeprowadzeniu części stacjonarnej, która miała odbyć się w Jasionce za pośrednictwem Internetu.

  Kongres 590 to wydarzenie, które odbywa się cyklicznie. Gromadzą się na nim przedstawiciele polskiego biznesu, nauki, polityki i legislacji oraz goście zagraniczni. Stanowi ono arenę wymiany myśli, poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. Organizatorem jest Kongres 590 sp. z o.o. Jego głównym celem jest uwolnienie potencjału polskiej gospodarki oraz promocja polskich produktów i usług. Główną ideą organizatorów jest stworzenie przestrzeni do kooperacji dla polskich przedsiębiorców, naukowców i decydentów politycznych.

  Tegoroczna 5. edycja Kongresu 590 miała mieć miejsce w dniach 21-23 października w Jasionce k. Rzeszowa, ale plany uległy zmianie ze względu na rozwój sytuacji epidemiologicznej w Polsce oraz powiecie rzeszowskim.

  Bezpieczeństwo uczestników jest naszym priorytetem – mówił jeden z organizatorów Łukasz Gontarek.

  Organizatorzy na bieżąco zapoznają się z komunikatami rządowymi oraz pozostają w kontakcie ze służbami sanitarnymi. W związku z tym, aby zadbać o bezpieczeństwo podjęli decyzję o przeniesieniu strefy expo oraz części merytorycznej wyłącznie do realizacji online, bez części stacjonarnej w Jasionce. Nie było to zaskoczenie dla organizatorów, ponieważ taki scenariusz był brany pod uwagę już od początku, zakładając wysokie prawdopodobieństwo tzw. drugiej fali zachorowań w okresie jesiennym.

  Prelekcje oraz wystąpienia będą realizowane w formie profesjonalnej transmisji z dedykowanego studio w Warszawie. Całość w rygorze sanitarnym, w związku z koniecznością zminimalizowania zagrożenia dla zdrowia występujących.

  Kongres będziemy realizowany w formie studia 590, które będzie usytuowane w EXPO XXI w WARSZAWIE. Zostaną tam zbudowane sceny dla prelekcji i wystąpień, BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI, do studio będą miały wstęp tylko osoby do pracy redakcyjnej oraz prelegenci.

  Aby zachować jednolity standard sanitarny WSZYSCY o tytule Partner Medialny będą mieli do dyspozycji powierzchnię 2X2 m2  z wykładziną i umeblowaniem a na niej EKRAN 50 cali. Uczestnicy proszeni są o poinformowanie organizatorów wydarzenia z wyznaczeniem osób tylko do pracy redakcyjnej oraz podania wymogów technicznych (ŁĄCZE INTERNETOWE, PRĄD). Poprzednie dane zostaną wykorzystane przez organizatorów do przesłania dostępów do platformy online.

  Wszelkie materiały na ekrany LED mają zostać przygotowane w formacie Full HD bez dźwięku. Może to być statyczne logo, lub animacja bez dźwięku (format 1920x1080px).

  W związku z obowiązkiem przestrzegania zasad zajęcia powierzchni i zachowania odpowiedniego dystansu nie ma możliwości zabudowy stoisk.

  Wszelka korespondencja powinna być przesyłana na adres e-mail organizatorów: produkcja@kongres590.pl. Informacja o umiejscowieniu gości w przestrzeni będzie przesyłana od działu PRODUKCJA w oddzielnych mailach. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com