środa, 21 lutego, 2024
+

  Trzy kolejne serca na nakrętki w Rzeszowie – #DajemySerce dla chorych dzieci

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Centrum Medyczne Medyk poinformowało dziś o pojawieniu się w mieście kolejnych serc na nakrętki. Zbiórka jest prowadzona na rehabilitację bliźniaków chorych na porażenie mózgowe.

  ,,Kiedy jesteś dla kogoś dobry, dobro wraca podwójnie…” poinformowali dziś (9.10.2020) za pomocą Facebooka organizatorzy zbiórki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rzeszowian będzie można pozostawić nakrętki w nowych miejscach na terenie Rzeszowa.

  Jedno serce przez ten weekend będzie stało na rzeszowskim rynku, a od poniedziałku zostanie przeniesione w okolicę przychodni CM Medyk przy al. Rejtana. Drugie serce zostanie na rynku na stałe. Trzecie będzie można znaleźć w parku na os. Błogosławionej Karoliny. Nie ma jeszcze informacji na temat lokalizacji czwartego serca. Centrum Medyczne Medyk będzie informować o tym na bieżąco na fanpage’u na Facebooku.

  Zbiórka jest organizowana w ramach inicjatywy Rzeszowskich Radnych z Klubu Rozwoju oraz organizatorów 20. Dnia Serca w Rzeszowie, czyli Podkarpackiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Centrum Medycznego „Medyk” i miasta Rzeszowa.

  Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie bliźniaków Sebastiana i Fabiana, którzy cierpią na Mózgowe Porażenie Dziecięce i w związku z tym wymagają kosztownej rehabilitacji.

  źródło: https://www.facebook.com/CMMedyk/photos/a.1490133654344699/3928817460476294

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com