11,5 C
Rzeszów
sobota, 1 października, 2022
+

  Szymon Grabowski jednak zostaje w Resovii? Rozmowy kibiców z Zarządem.

  Polecamy

  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  W czwartek po godzinie 15:30 na stadionie Resovii Rzeszów przy ul. Wyspiańskiego doszło do spotkania grupy ponad 100 kibiców z Zarządem Klubu.

  Kibice nie chcą się pogodzić z decyzją zarządu w sprawie zwolnienia z funkcji trenera Szymona Grabowskiego, który awansował z drużyną do pierwszej ligi i jest związany w Resovią od wielu lat.

  Fani Resovii w komentarzach na Facebooku wprost wyrażali swoje niezadowolenie, chcąc po tej decyzji rezygnacji Prezesa oraz całego zarządu klub. Nie potrafią zrozumieć powodów, dla których można było odwołać trenera w sytuacji, gdy klub zmaga się z problemami infrastrukturalnymi i organizacyjnymi. Tym bardziej, że do 2 ligi spada na koniec sezonu tylko jedna drużyna.

  NIEOFICJALNIE dowiedzieliśmy się, że w wyniku rokowań kibiców z Zarządem, trener Szymon Grabowski miałby zostać na 6 meczów, z postawionym ultimatum, że musi wygrać 2 mecze, aby prowadzić klub dalej? Czy tak będzie? Czy takie ultimatum zbuduje atmosferę piłkarską w drużynie?

  Co z nowym trenerem? Jacek Trzeciak poprowadził już pierwszy trening Apklan Resovii na stadionie przy ul. Wyspiańskiego. Czy klub podpisał już z nim umowę? Pytań jest bardzo wiele. Czekamy na oficjalny komunikat ze strony klubu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -