niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_img
+

  GLOBAL DAYS w Domach dla Dzieci „Mieszko”, „Dobrawa” i Bolesław” w Rzeszowie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Motoryzacja to emocje, radość, uśmiech i… spełnianie marzeń! W sobotę (26 września) firma GLOBAL MOTORS oraz Domy Dziecka „MIESZKO” „DOBRAWA” i BOLESŁAW” w Rzeszowie organizują dla wychowanków placówek wydarzenie pn. GLOBAL DAYS. Dzieci i młodzież będą miały okazję m.in. zasiąść w luksusowych samochodach. Wszyscy młodzi fani motoryzacji z bliska przyjrzą się wymarzonym pojazdom. Dla uczestników wydarzenia są przewidziane upominki.

  GLOBAL DAYS to inicjatywa firmy GLOBAL MOTORS. Multisalon samochodowy mieszczący się przy al. Armii Krajowej 21 w Rzeszowie od blisko dwóch lat oferuje mieszkańcom Podkarpacia – i nie tylko – nowe i używane samochody marek premium, m.in. BMW, Audi, Mercedes, Jaguar, Rolls-Royce, Bentley, Ferrari itp., w najwyższym standardzie obsługi klienta.

  – Spełniamy motoryzacyjne marzenia naszych klientów. Wyszukujemy i dostarczamy auta szyte na wymiar i marzenia naszych klientów, bez względu czy jest to komfortowa limuzyna, pakowny SUV czy sportowy, kilkusetkonny roadster – wyjaśnia Adam Motyczyński, współwłaściciel GLOBAL MOTORS.

  – Prowadząc salon samochodowy, często odwiedzają nas dzieci z rodzicami oraz młodzież. Nasi goście z bliska chcą dotknąć i posłuchać jak brzmią superluksusowe i unikalne auta za kilkaset tysięcy złotych, które oferujemy naszym klientom. Pomyśleliśmy, że warto odwrócić tę sytuację i odwiedzić dzieci z naszymi pojazdami – tłumaczy Marcin Kusiak, drugi z partnerów biznesowych w GLOBAL MOTORS.
  GLOBAL MOTORS przyjedzie do wychowanków z Domów dla dzieci „MIESZKO” „DOBRAWA” i BOLESŁAW” nie bez powodu. – Chcemy przynieść uśmiech na twarze dzieci i pomóc samym placówkom, bo znamy potrzeby ośrodków i ich wychowanków. Przywieziemy też prezenty dzieciom, by nie musiały czekać do Mikołajek – zdradza Marcin Kusiak.

  fot. materiały prasowe organizatorów

  – Chcemy również powiedzieć dzieciom, że chcieć to móc – warto mieć i spełniać marzenia. Że warto pracować nad sobą, uczyć się, nie poddawać się i cierpliwie rozwijać swoje talenty oraz umiejętności. Kilka, kilkanaście lat temu wieszaliśmy plakaty supersamochodów nad łóżkiem, śniliśmy o przejażdżce Porsche 911 czy Rolls-Royce’m Wraith… dziś obcujemy z tymi samochodami na co dzień – podkreśla Adam Motyczyński.

  – GLOBAL DAYS to szczególny dzień dla wychowanków Domów dla Dzieci ” MIESZKO”, „DOBRAWA” i „BOLESŁAW”. Propozycję GLOBAL MOTORS przyjęłam z radością, bo takie wydarzenia i inicjatywy sprawiają, że potrzeby naszych placówek są zauważalne w środowisku lokalnym. Tego typu spotkania dają mnóstwo radości i uśmiechu dzieciom, a zarazem podkreślają istotę rozwoju osobistego, pracy nad sobą, istotę marzeń i dążeń człowieka – wyjaśnia Małgorzata Bąk, dyrektor placówek.

  GLOBAL DAYS rozpoczną się o godz. 11:00 na parkingu przy Domu Dziecka „Mieszko” (ul. Nizinna 30/2). Młodzi wychowankowie będą mogli zobaczyć z bliska auta sportowe, limuzyny oraz samochody terenowe, m.in. Chevrolet Camaro, Jaguary SVR oraz XJ L czy Jeep Wrangler Sahara, o łącznej wartości blisko miliona złotych.

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

  fot. materiały prasowe organizatorów


  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com