17,3 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
+

  Koncert Cleo oraz Piknik Rodzinny na osiedlu Drabinianka

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W tę niedzielę (27 września 2020 roku) na Osiedlu Drabinianka odbędzie się Piknik Rodzinny. Na wydarzenie serdecznie zaprasza Rzeszowski Dom Kultury oraz Rada Osiedla Drabinianka. Piknik odbędzie się na placu między ul. Graniczną i ul. Zieloną w Rzeszowie. Głównym punktem imprezy będzie koncert popularnej polskiej piosenkarki Cleo.

  Piknik Rodzinny na osiedlu Drabinianka miał okazję zaistnieć dzięki Rzeszowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu na 2020 rok. Udział w wydarzeniu ma za zadanie zintegrować mieszkańców, zachęcić do obcowania z kulturą oraz zapewnić im atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.

  Dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach z animatorami z Centrum Zabaw Fantazja oraz skorzystać z darmowych urządzeń rekreacyjnych w godzinach od 14:00 do 17:00. Pokazy artystyczne rozpoczną się o godzinie 19:30. Na scenie będzie można podziwiać: instruktora zajęć muzycznych w Rzeszowskim Domu Kultury – Marcina Florczaka, finalistki The Voice Kids – Wiktorię Zwolińska i Natalię Kawalec oraz gwiazdę wieczoru – Cleo.

  Cleo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Internecie polskich wokalistek. Świadczy o tym ponad półtora miliona polubień pod jej profilem społecznościowym, a także około 200 milionów wyświetleń pod jej teledyskami na platformie YouTube. Wokalistka została dostrzeżona przez Donatana w 2013 roku. We współpracy z nim wydała wówczas singiel „My Słowianie”, który w szybkim czasie podbił listy przebojów i stał się internetowym hitem. W 2014 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Koncert gwiazdy w ramach Pikniku Rodzinnego na osiedlu Drabinianka odbędzie się o godzinie 21:00.

  Organizatorzy proszą o przestrzeganie obowiązujących wytycznych sanitarnych oraz zasłonięcie ust i nosa. Liczba miejsc w strefie koncertowej jest ograniczona. Zgłoszenia można dokonać od 21 do 25 września 2020 roku drogą mailową pisząc na adres drabinianka@rdk.rzeszow.pl (decyduje kolejność zgłoszeń). Karta zgłoszenia, regulamin i klauzula dostępne są na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury www.rdk.rzeszow.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -