poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Metoda Feldenkraisa z perspektywy fizjoterapeuty

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  „Uczynić niemożliwe możliwym, trudne łatwym a łatwe eleganckim” (M.Feldenkrais)

  Fundacja ASYK we współpracy ze Stowarzyszeniem „Daj Szansę” i przy wsparciu Urzędu Miasta Rzeszów kontynuuje cykl prelekcji online poświęconych szeroko pojętej tematyce dobrostanu zdrowia – bardzo ważnej i aktualnej zawsze, a w szczególności teraz, w dobie COVID 19.
  Prelekcje te są przydatne dla osób w każdym przedziale wiekowym i bez względu na występujące już choroby współistniejące. To już trzecie spotkanie z tego typu.
  Wpływ na dobór tematów prelekcji miała najstarsza medycyna świata Ajurweda, nazywana matką medycyny – jako jedyna z najstarszych systemów leczniczych, uznawana od 1979 r. przez Światową Organizację Zdrowia. Dlatego też zaprosiliśmy do programu prelegentów zarówno z dziedziny fizjoterapii, ale również psychologa i dietetyka.
  Pierwszym prelegentem jest dr TOMASZ PIOJDA – fizjoterapeuta, nauczyciel akademicki, od lat pracujący z pacjentami, zafascynowany holistycznym spojrzeniem na człowieka oraz jego rozwojem przez całe życie, dzięki plastyczności naszego mózgu. Tematem trzeciej prelekcji: ” Metoda Feldenkraisa z perspektywy fizjoterapeuty”.
  Podczas 1,5 – godzinnego wykładu/webinaru poruszona zostanie m.in. tematyka z zakresu:
  -Metoda jako terapia ruchowo-czuciowa
  -Neuroplastyczność oraz neurogeneza
  -Dotyk dla zdrowia
  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na III webinar już w piątek 25 września 2020 roku o godzinie 19:00. Po zakończeniu będzie można zadawać pytania zarówno bezpośrednio online, czy za pomocą czatu lub na podany adres e-mail. Przewidywany czas spotkania to 1,50 godziny.

  Topic: Metoda Feldenkraisa z perspektywy fizjoterapeuty
  Time: Sep 25, 2020 07:00 PM Warsaw

  Join Zoom Meeting
  https://zoom.us/j/97099850162

  Następna prelekcja odbędzie się dnia 29 października 2020 r też o godzinie 19:00 a wykładowcą będzie psycholog. O szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie.
  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na spotkaniu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com