5 C
Rzeszów
czwartek, 21 stycznia, 2021

Wojewódzki Dom Kultury zaprasza na wystawę inspirowaną zimowym pejzażem

W związku z zimową pogodą za oknem Wojewódzki Dom Kultury zaprasza do odwiedzenia nowej wystawy inspirowanej zimowym pejzażem, której autorem jest Piotr Gieroń. Od...
+

  Prognoza pogody – wtorek, 22 września 2020

  Polecamy

  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Wtorek przyniesie letnią aurę – niebo będzie bezchmurne, a temperatury przypomną nam, o letniej atmosferze. Maksymalnie jutro na termometrach ujrzymy 26°C, lokalnie temperatura może być wyższa. Również wiatr, nie będzie przeszkadzał w odczuciu ostatnich dni wręcz letniej pogody. Możemy mówić o końcówce przyjemnej aury, wraz z zakończeniem tygodnia pogoda ulegnie zmianie, o czym będziemy informować na bieżąco, a także wydawać stosowne ostrzeżenia. Czekają nas niższe temperatury oraz opady deszczu.

  Według aktualnych wyliczeń modeli numerycznych, zmiana nadejdzie już w najbliższą sobotę 27 września, jednakże jest jeszcze sporo czasu i prognozy mogą ulec zmianie, dlatego na tą chwilę nie możemy być jeszcze pewni sytuacji, która nadejdzie w weekend – w piątek, będziemy informować państwa o całej sytuacji, gdy wyliczenia pozostaną pewniejsze. Na ten moment cieszmy się wręcz śliczną aurą oraz możliwością spędzenia tego czasu ze swoimi bliski poza ścianami domów.

  Temperatura: 19-20°C w Bieszczadach, 23-24°C na południu, 25-26°C w centrum, na północy oraz zachodzie i wschodzie województwa.

  Wiatr: słaby, południowy do 15 km/h, w porywach do 35 – najmocniejsze porywy będziemy notować w rejonach górskich.

  Zachmurzenie: brak

  Ciśnienie: 1017hPa.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -