-9 C
Rzeszów
niedziela, 17 stycznia, 2021

WiM Biblioteka w Rzeszowie zaprasza na wystawę ,,Legenda o Baczyńskim”

Z okazji 100. rocznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje wystawę „Legenda o Baczyńskim”. Ekspozycję można zwiedzać do 30 stycznia 2021 r. w WiMBP...
+

  Prognoza pogody – poniedziałek, 7 września 2020

  Polecamy

  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Poniedziałek przyniesie nam kolejną dawkę opadów deszczu, które już od godzin wczesnoporannych pojawią się nad naszym regionem. Akumulacja opadów wyniesie do 25mm/m2 lokalnie wartości mogą zostać przekroczone. Największym zagrożeniem będzie opad deszczu, miejscami nawalny, który powodować może zalania lub podtopienia. Wraz z opadami, czeka nas ochłodzenie, temperatura maksymalna w dzień wyniesie do 15℃.

  Jutro od rana nasze województwo przykryte zostanie dużą warstwą zachmurzenia, które w pierwszej połowie nocy przesunie się za wschodnią granicę Polski. W godzinach porannych na termometrach ujrzymy maksymalnie do 17℃ na wschodzie, najchłodniej do 12℃ przy północnej granicy regionu.

  Na całe województwo zostaje wydany stopień “R”, z możliwą poranną aktualizacją do “1” stopnia zagrożenia, ze względu na nawalne opady deszczu.

  Temperatura: 13-14℃ w Bieszczadach i na zachodzie województwa, 12-13℃ na południu, w centrum i na północy regionu. Najcieplej na wschodzie do 15℃.

  Zachmurzenie: Duże

  Wiatr: Słaby, północy do 15 km/h, w porywach do 50.

  Ciśnienie: 1021hPa.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -