poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  „Pożegnanie wakacji na sportowo – warsztaty deskorolki i hulajnogi”

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Wydarzenie „Pożegnanie wakacji na sportowo – warsztaty deskorolki i hulajnogi”, organizowane przez Klub Lidera Rzeczypospolitej, odbędą się  się 5 września br. na Skateparku w Rzeszowie. Rozpoczęcie wydarzenia będzie poprzedzone rejestracją uczestników od godziny 09:30.   

  Podczas warsztatów dzieci i młodzież w wieku szkolnym, będą mogły bezpłatnie skorzystać z pomocy profesjonalistów, na co dzień uczących jazdy na hulajnodze i deskorolce w szkółce sportów ekstremalnych SK8School. Ponadto będą miały okazję do zapoznania się z zasadami prawidłowego poruszania się po tego typu obiekcie.

  Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy wg. poziomu zaawansowania, dzięki temu każdy z nich będzie mógł uzyskać indywidualne wskazówki dotyczące jazdy. Skatepark stanie się miejscem spotkania się wielu młodych osób, którzy na co dzień podzielają swoje pasje do hulajnogi i deskorolki. 

  Dla uczestników wydarzenia są przewidziane konkursy z nagrodami. Organizatorzy informują, że podczas rejestracji będzie wymagane uzupełnienie zgody rodziców lub opiekunów prawnych na uczestnictwo w warsztatach.

  Kilka słów od Krzysztofa Pokrywki

  „Jako osoba zawiązana od lat z deskorolką, w Rzeszowie,  spostrzegłem jak ważne jest stworzenie takiego wydarzenia, które pomoże w promocji sportów ekstremalnych w Rzeszowie. Warto zaznaczyć, że od 2021 deskorolka będzie jedną z dziedzin sportów  olimpijskich. Dlatego zdecydowałem się, jako członek Klubu Lidera Rzeczypospolitej zorganizować takie wydarzenie na Skateparku w Rzeszowie, który jest jednym z najlepszych obiektów tego typu  w Polsce.”

  Klika słów od Michała Gratkowskiego (Przewodniczącego Podkarpackiego Klubu Lidera)

  „Jako nowopowstały oddział Klubu Lidera Rzeczypospolitej, pragniemy kierować wydarzenia m.in. kulturalne, sportowe do dzieci, młodzieży jak również studentów naszego regionu. Pomysł mojego kolegi z klubu- Krzysztofa, okazał się idealny, aby wypełnić wrześniową sobotę poprzez wspólnie spędzony czas z dziećmi i młodzieżą wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom sportowym. Jako organizatorzy chcielibyśmy, aby Skatepark stał się dobrym miejscem do spędzenia czasu dla młodych rzeszowian.”

  Kurier Rzeszowski objął patronat medialny nad wydarzeniem.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com