1,4 C
Rzeszów
piątek, 5 marca, 2021

Dzień Kobiet w kinie lub teatrze

Już 8 marca Dzień Kobiet, z tej okazji kino Zorza i Teatr im. Wandy Siemaszkowej, zaplanowały wyjątkowe wydarzenia dla pań. W kinie Zorza o...
+

  Od poniedziałku w Rzeszowie ruszają konsultacje z projektu „PLdlaMłodych”

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W ramach ogólnopolskich konsultacji od poniedziałku w Rzeszowie będą przeprowadzane ankiety wśród młodych ludzi na podstawie których ma zostać przygotowany raport odpowiadający na problemy młodego pokolenia. Rzeszów jest jednym z 16 miast z całej Polski, gdzie będą trwać konsultacje projektu „PLdlaMłodych”. Badania rozpoczną się w poniedziałek (tj. 31 sierpnia) i będą trwać do czwartku.

  Celem przedsięwzięcia jest stworzenie ogólnopolskiego strategicznego dokumentu, który określałby kierunek polityki wobec młodzieży. Projekt „PLdlaMłodych” składa się z siedmiu obszarów tematycznych: edukację i szkolnictwo wyższe, rynek pracy, wyzwania technologiczne XXI wieku, zdrowie i kultura, sport, rozrywka turystyka.

  Oprócz przeprowadzania ankiet wśród młodych ludzi przedstawiciele projektu rozmawiają również z decydentami. Na pierwszym spotkaniu Ekspertów projektu „PLdlaMłodych” brał udział m.in. Wiceminister Edukacji Narodowej Maciej Kopeć.

  Konsultantów w Rzeszowie będzie można spotkać blisko popularnych miejsc w mieście, np. na Rynku w Rzeszowie oraz na ulicy 3 maja.

  Więcej informacji o projekcie znajdują się na stronie „PLdlaMłodych” na facebooku oraz u Organizatorów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -